sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Nihayet kazandık


İki deplasman mağlubiyetinin ardından sahamızda nihayet kazandık ve 3 puanı cebimize koyduk.  Cezalı olmamasına rağmen Özer kadroda yoktu onun yerine oynayanlar kendisini hiç aratmadı.Sol bek Kerem Kok ve sağ kanat başlayan Tuğbay Akgün teknik adamın yanlısıydı.
Bunu da golü yiyerek ödedi, Rakibin attığı ilk golde Kerem Kok rakibini kaçırdı Tuğbey sol beki kovalayamadı.                              
Hemen ardından Burak Altıparmak ve Ali Akman işbirliğinde beraberliği yakaladık. Bu iki oyuncu teknik adamdan daha iyi bir   Futbol akli olduğunu gösterdi.    
Maçta başka bir pozisyonumuz yokken Burak Altıparmak şahsi gayretiyle takımını öne geçirince devreye rahat nefes alarak önde girdik.                                    
2. yarı Boluspor gol bulmak için yüklendi Bursaspor kapanmayı tercih etti ve bos alan bularak goller bularak haftayı 3 puanla kapattı.            
Bursaspor 4 gol bulmasına rağmen müthiş bir oyun oynamadı bunda etken Boluspor’un kotu oluşuydu.
Karşımızda ne defans nede atak yapmayı bilen Çok kotu bir takım vardı bu da puan cetvelindeki yelerlerinden belli.                                                    
Teknik adam oyuna yanlış isimlerle başlamasının ardından genç oyuncuları çıkararak bir büyük hataya daha imza attı.
Diyeceksiniz ki Çağatay girdi golünü attırdı doğru ama Kapacak sakallanmasaydı Çağatay'ı göremeyecektik bu mecburi bir değişiklikti.                            
Her zamanki gibi teknik adamın elinin değmediği bir oyun izledik Ali Akman ve Kapacak klasik kurtarıcı rolünü üstlendi 3 puanı almamızda büyük rol oynadı.
Gençlerin çoğu takıma oturuyor yabancılık çekmiyor bu sekil oynatılarak yola devam edeceğiz. Bu maçta galip gelerek alt sıralardan biraz uzaklaştık önümüzdeki hafta rakip Ankaraspor ligin en sert ve dirençli takımı kolay bir maç olmayacak.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Eyüp sümenoğlu 31 Ekim 2020 18:52 Herzaman gerçekleri ve gördüklerini yazıyorsun sayende maç izlemeyi bırakıp senin yorumlarını okuyorum süpersin