sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


ÇOK GEÇ OLMADAN


3-0 öne geçtiğin maçta sahadan 3-3 berabere ayrılıyorsan çok geç olmadan bir şeyleri değiştirmeli bir şey yapmalıyız .Maça çok rahat başladık kimsenin tahmin edemeyeceği bir şekilde öne geçtik Tuzlaspor kendine gelemeden rakip kaleci bir gol daha hediye edince ne oluyor dedik.

Hemen ardından Burak Kapacak kapasitesinin üstüne çıkarak farkı üçe çıkarınca maçın bittiğini sandık oldukça rahatladık.                                    

Pozisyon bulmada diğer maçlara göre zorluk çekmiyorduk. Her şey yolunda giderken ilk yarıda yediğimiz gol hiçte iyi olmadı.          

ikinci yârinin başında yediğimiz penaltı golü ağzımızın tadını kaçırdı ve Tuzlaspor istediği gibi oynamaya ve  üstümüze çok kolay gelmeye başladı.

Bunda en büyük etken Mustafa Er’in oyunu sadece izlemesi ve oyunu tutacak bir hamle yapamamasıydı Tuzlaspor bunu 3.golü bularak değerlendirdi.       
Ismail Ozan Koç hiç futbol oynamamış birinin yapmayacağı hataları yaparak takımı 10 kişi bırakınca takım iyice düştü.
Buna Mustafa Er anlaşılmaz oyuncu değişikleri ilave olunca Tuzlaspor üstümüze kolayca gelmeye başladı pozisyonlar buldu ve değerlendiremedi.                 
Bugün bir kez daha gördük öne geçtiğimiz maçlarda bile skoru koruyamıyoruz takım kalitesi vasatin altında elimizde oyuna girerek yararlı olacak değişikleri getirecek bir oyuncu grubu maalesef yok.    
Transfer tahtasının açılma ihtimalinin çok düşük olması ve oyuncu transfer etme sansımızın olmadığından elimiz kolumuz bağlandı.  Bir haftalık milli ara olması bizim için bir şans bu arada futbolcu kardeşlerimize kaybolan öz güvenlerini geri verebilecek, futbolcu seçimini iyi yapan, egosu olmayan, futbolu iyi bilen biriyle devam etmeliyiz kısaca yönetim bir şey yapmalı ,geç kalmamalı ve hemen simdi bugün yapmalı.

Yorum Ekle