Bursaspor bu sonuçla tarihe gömülüyor


57 yıllık yaşantısında Süper lLig ve kupa şampiyonluğu bulunan Avrupa'da defalarca mücadele eden herkese kok söktüren aşkımız Bursaspor’u bugün itibariyle tarihe gömüyoruz.Mezar taşımızda 1963 - 2020 yazacak.
Oysa avantajımız vardı. Her şey bizden yanaydı, oyuna da iyi başlamıştık.
Demirspor zorlanıyordu ve bizleri umutlandırıyordu. Oysa durum hiçte öyle değildi. Gecen maç sonrası dediğim gibi irfan Buz takıma katkı veremiyor, her maça ayni kadro çıkıyor kenardan bizim gibi izliyor, rakip etkili oyuncularını hamle için saklıyordu.
Skor 2-0 olmuş biz son 15 dakikada oyuncu değiştiriyoruz. Demirspor nokta atışıyla yedek oyuncularıyla 2 gol daha buluyordu.
Bu durum yüzde 100 hocaya yazar. Yılmaz Vural pandemi donemi hastaneden maç aldı.
Karagümrük hocasız finale kaldı çok isteğiniz irfan Buz’un son 4 maç galibiyeti yok. Yeni sezonda Süper lige geri dönmek için ayni yollardan geçeceğiz ayni insanları göreceğiz başarılı olmak istiyorsak yolumuzu ve insanları temizlememiz lazım.
Artık önümüzdeki maçlara değil yeni başkan adaylarına, oyunculara ve hocamıza bakacağız.
Oyuncular için söylenecek bir şey yok elinden geleni yaptı. Maçin sonucunu rakibin klas ayakları belirledi. Bugünden itibaren sonumuz müebbet ve sehir olarak şişelere küskünlüğümüz bitecek hepimiz ayni dertlere icecegiz.

Yorum Ekle