BUNU DA MI SEYREDECEKSİNİZ ?


Artık bardak taştı. Bursa Milletvekilleri görevini yapmalı.Hakan Çavuşoğlu
Mustafa Esgin
Refik Özen
Emine Yavuz Gözgeç
Ahmet Kılıç
Efkan Ala
Osman Mesten
Vildan Yılmaz Gürel
Zafer Işık
Muhammet Müfit Aydın
Atilla Ödünç
İsmet Büyükataman
Mustafa Hidayet Vahapoğlu
Lale Karabıyık
Erkan Aydın
Nurhayat Altaca Kayışoğlu
Orhan Sarıbal
Yüksel Özkan
İsmail Tatlıoğlu
Ahmet Kamil Erozan

Sayın Bursa milletvekilleri…
Sizlere hitaben bu ilk yazım değil; ama dilerim son olur.
Bursa ve Bursaspor’un uğradığı haksızlıklar için daha önce de birkaç kez sizleri göreve davet etmiştim.
Ne yazık ki seçim dönemleri Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerine boynunuzda Bursaspor atkılarıyla icabet eden sizler, o göreve icabet etmemiştiniz.
Ama son yaşananlarla artık bardak taştı.
Sessizliğiniz nedeniyle oklar size dönmüş durumda.
Konumuz malum Bursaspor…
VAR ve hakem oyunlarıyla Süper Lig’den ayağı kaydırılan Bursaspor’un Süper Lig’e dönüşü de yine puan silme, hakem oyunları gibi faktörlerle engellendi.
Hem düşürdüler, hem de çıkarmamak için ellerinden geleni yaptılar.
Ne yazık ki her ikisinde de başarılı oldular.
Sizler de şu ana kadar öylece izlediniz.
Bunu net görüyoruz; çünkü bizler de sizleri izliyoruz.
Ama artık yeter!
KILINIZI KIPIRDATMIYORSUNUZ!
Acilen müdahale etmeniz gerekiyor. Çünkü futbol artık tamamen masa başında oynanıyor.
Şehirlerin vekilleri, belediye başkanları kent takımlarının haklarını savunmak için ellerinden geleni yaparlarken, siz Bursa vekilleri kılınızı kıpırdatmıyorsunuz.
“Taraftar tepki göstermiş bir tweet atayım da benden çıksın” diyen 2-3 vekili de saymazsak. Bursaspor’un sorunlarına üç maymunu oynuyorsunuz.
Bakın silinen 3 puan, pandemi arası ve sonrasındaki stada taraftar alınmama gibi kısıtlamalar olmasa Bursaspor şu an Süper Lig’deydi.
Bu en çok mağdur olan kulüp Bursaspor; ama bu mağduriyet kimsenin umurunda değil.
Başka kulüpler için ise herkes seferber olmuş durumda.
ALGI OPERASYONLARI BAŞLADI
Algı operasyonları her koldan başladı.
Neymiş Kulüpler Birliği ortak görüşüymüş, lig 21 değil 22 takımla oynansınmış, Adanademirspor Süper Lig’e alınsınmış !
Futbola sızmış bazı karanlık kişiler, Siyasi tipler, bazı piyon kulüpler, bazı piyon gazeteciler, 4 Ağustos’ta geçekleşecek TFF toplantısı öncesi bunu pompalıyorlar kamuoyuna.
İlerleyen günlerde bu algılara her kesimden katılım artacaktır. Belli ki düğmeye basıldı.
O yüzden karşı atağa geçmek gerekiyor.
Bursaspor Kulübünün bu konudaki talebi belli.
“Pandemi mağduriyetini en gazla biz yaşadık. Yeni bir düzenleme yapılacaksa Süper Lig 22 değil Bursaspor’un da aralarında olacağı 24 takım ile oynanmalıdır.”
Evet Sayın vekillerimiz kulübün talebi bu.
LİGDEN ÇEKİLELİM
Şayet Adanademirspor Süper Lig’e alınır da Bursaspor alınmazsa, Bursaspor taraftarının büyük bir kesimi “Ligden çekilelim” görüşünde ki bu görüşe ben de tüm kalbimle katılıyorum.
Zaten bu haksızlığa da sessiz kalınırsa zaten biz camia falan değiliz demektir.
Evet Sayın vekiller sizi meclise gönderen yüzbinlerce kişinin görüşlerini, duygularını en azından bu kez önemseyip elinizden ne geliyorsa yapmak zorundasınız.
Aksi takdirde bu kez tüm şehri karşınıza alacağınızı bilmelisiniz.
Çünkü artık bardak taştı.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Ersin Kurtulus 01 Ağustos 2020 22:31 EĞER ADS SÜPER LOVE ALINIP DIGER 2 TAKIM ALINMAZSA TAKIMI LIGDEN CEKELIM.VE BAŞINI ILE TARAFTSRI ILE STK ILE AYAGA KALKIP BUNUN HESABINI SANDIKTA VE SAYIN VEKILLER GEZERKEN HEPSINE SIRD DONELİM

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Yuh olsun spordaki siyasete. 01 Ağustos 2020 23:14 Yuh olsun futboldaki siyasete. .... Kulüp olarak ligden çekilip. Bir ilki gerceklestirelim. Sonuç ne olur bilmiyorum. Hiç olmaz ise siyaseti futboldan kendi capimizda DIŞLAMIŞ oluruz.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Fahrettin 01 Ağustos 2020 21:47 Tarik bey bu yazdıkların hiçbiri millet vekillerin umrunda bile değil onlar alacakları maaşa ve erken emekli olmaya bakarlar nerede cavit çağlar nerde faruk çelik nerde aliosman sönmez bunların hepsi bursa spor kulübü nu kullanarak zengin oldular tabii piyasaya çıkmazlar çünkü kulübün kasasinda para yok bursa spor şampiyon oldugunda hepside akbabalar gibi kulübün üstüne usustuler

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Ali ÇETİN 01 Ağustos 2020 23:09 Neden sessiz kalıyorlar anlamıyorum, bunlarda mı talimatlı. Eğer öyle ise Bi daha bizden gelip oy istemesinler.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Halil korkmaz 01 Ağustos 2020 20:32 Bugune kadar hic bir sey yapmadınız bugün Sen itibaren devreye girin allah rızası için kurtarın bursasporun düştüğü şeytan üçgeninden eğer genede bur şey yapmazsanız secim zamanı hangi yüzle geleceksiniz taraftarın karşısına kusura bakmayın ama o zamanda biz sizin yüzünüze bakmayiz

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Trilyeli 02 Ağustos 2020 14:38 Sadece siyasiler yetmez. Tüm BURSA halki ve Bursali is adamlari birlik olup bir karar almali. Gerekirse ligden cekilelim. Zaten Süper Lig in ipleri birkac kisinin elinde. Parayi veren düdügü calisiyor. Tipki Fenerbahce baskaninin Ankaragücü baskanina verdigi söz gibi. Sizi bu sene ligden düsürmemek icin elimden geleni yapicam demis adam ve yapti kime yaptirdi bilemem ama dedigi oldu...

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Hslil 01 Ağustos 2020 21:11 Bunlardan bir tane adam çımaz doslar

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Çetin 01 Ağustos 2020 20:24 Gerçekten sabırlar taştı gerekirse ligden çekilelim bu vekillerle bir şey olacağı yok gene taraftar çekiyor cefayı onlar sürüyor sefayı

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Muradiye 02 Ağustos 2020 13:31 Bu şehirde elini kolunu sallayarak oy toplayanlar şehrinize hizmet etmeyi geçtik en azından hakkını savunun

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Çakır 02 Ağustos 2020 13:13 Bunların bursadan ankaraya gidene kadar buralı bunlardan bize bir faydası olmaz seçim öncesi hepsi yalakalık yapmak için gelicekler

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Dağıstanlı 01 Ağustos 2020 20:26 Vildan ablayla Emine abla Sahip çikar Bursaspora...Şaka bir yana vallahi ilk defa sifatlarını görüyorum l.Siyaset bitmiş.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Kürsat 02 Ağustos 2020 02:01 bir Ak Parti secmeni olarak vekillerimden ses vermesini bekliyorum.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Özkan 03 Ağustos 2020 15:20 Hem siyaset i spora karışıyo diye şikayet edicez hemde neden karışmıyorsunuz diyede küfredicez. Kulüb başkanları ve yönetim lerde babalarının parasını harcar gibi borç yapıcak. Birde hiçbirşey sorulmayacak. Olur.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Özkan 03 Ağustos 2020 15:18 Biz Keçiören yenilelim menemene puan kaptıralım. Sonrada ama mama geçin bunları. Buralı işadamları ve stk lar devreye girip güçlü bursaspor oluştırmalıyoz hebberaber. Çıkacaksa güçlü çıkalım kalıcı istikrarlı olalım.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı İslam kuşseven 03 Ağustos 2020 13:59 Bunların hepsi çöp bir adana milletvekili ömer çelik etmezler bundan sonra 8 oy boş

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Nn 02 Ağustos 2020 08:31 Aman kardeş bunları bulaştırma sakın yoksa amatöre kadar gideriz bak Türkiyede belediyeler siyasiler fitbola el attı fitbolumuz nerelere geldi birak karışmasınlar

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Ali say 01 Ağustos 2020 22:07 Ligden çekilmeyi ilk sizden duyuyorum,seneye daha güçlü bir yönetim ve daha kaliteli kadro niye demiyorsunuz