Başkan Aktaş, teşkilatla ‘teşekkür’ için buluştu!


AK Parti Bursa Teşkilatı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın davetiyle bir araya geldi.Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, dün akşam düzenlediği davetinde, AK Parti Bursa Teşkilatı’yla kucaklaştı.

Yerel seçim zaferinin ardından…

Aktaş, Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde, mensubu bulunduğu siyasi partinin tüm teşkilat mensuplarını konuk etti.

Milletvekilleri, il ve ilçelerin yönetim kurulları ile kadın ve gençlik kollarının yönetim kurulları, mahalle başkanları, tüm belediye meclis üyesi adaylarının katılımlarıyla ‘Teşekkür’ buluşması gerçekleştirildi.

Yerel seçimlerinden ardından…

Görev döneminin ilk ve en büyük teşkilat buluşmasına çıkan Aktaş, kendisine güven ve destek nedeniyle duygulu anlar yaşadı.

Milletvekillerinin, belediye başkanlarının, yönetim kurulu ve meclis üyelerinin eskisi ve yenisi demeden, yerel seçim için beraberce çalıştıklarını söylüyordu.

En başıyla…

Sandığa sahip çıkıldığı, önemle ifade ediliyordu.

Nihayetiyle…

Aktaş, “Yüzümüzü, kara çıkarmadık” diyordu.

5 yılın gidişatı için…

Bursa’ya hizmetin yolunda, küçük şeylere takılmadan, büyük fotoğrafa bakılması gerektiğini anlatıyordu.

Bu doğrultuda…

Sağlıklı ve doğru imar ve planlamasıyla yeşili, turizmi ve ekonomisiyle gelişmiş, güzel Bursa hedefine dikkati çekiyordu.

Bursa’da, siyasetin bu önemli aile buluşmasında, Aktaş’ın yanı sıra, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ile milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu ve Efkan Âlâ da, konuştular.

Yerel seçime 2 hafta kala…

Çok kez Aktaş’la telefon görüşmesi yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim akşamı da iletişim kurmuştu.

Sonrasıyla…

Geçen hafta içerisinde, Aktaş’la tekrar yeni bir görüşmede bulunan Erdoğan, yerel seçimdeki başarısı nedeniyle tekrar kutlamada bulundu, tekrar güvenini ifade etti.

Özellikle…

Ankara’nın, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile başlıca kentsel meseleler ve beklentilere destek sinyallerini, şimdiden vermeye başladığı konuşuluyor.

Nitekim…

AK Parti’nin elindeki en büyük; büyükşehir belediyesi durumundaki Bursa ve Başkan Aktaş’ın yeni 5 yılı için “AK Parti’nin kıymetlisi, Bursa ve Aktaş” demiştik.

Tarafımıza katılımcı ortak düşünceler gelirken, sosyal medyada da, yine aynı doğrultuda siyaset üstü değerlendirme ve beklentiler dikkati çekiyor.

Bu nedenle...

Aktaş, Bursa için de, AK Parti’nin geleceği ve belediyeciliği için de, önem ve sorumluluğunun farkında…