Balıkesir escort İstanbul masaj salonuBüyük tehlike


İnanın Bursaspor maçlarını izlerken kimse zevk almıyor. Oynadığımız futbolun 5 liraya satılan ucuz tavuk ekmek kadar tadı yok.İlk yarıda Umut Nayir’in karambolden attığı röveşata golün haricinde akıllarda kalan hiçbir şey yoktu. Umut bu golle hem kendini hemze hocasını kurtardı. 2.yariya Malatyaspor eşitliği yakalama amacıyla süratli başlayınca golü buldu ve maçın temposunu yükseltti.

Ele çarpan top, verilmeyen penaltı sayılmayan gol haricinde Bursaspor hanesine yazacağımız hiçbir güzellik yok. Kaçırdığımız penaltı sonrası alınan 1 puan kötü günün karı oldu.

Ligin ilk yarısını 21 puanla biraz olsa da rahat bir durumda bitirdik. Ligin 2. yarısında Bursaspor’u bekleyen 3 büyük tehlike var.

Birincisi transfer, ekonomik sebeplerden transfer yasağı almamız durumunda elimiz kolumuz bağlanacak ve eldeki kadro yeterli olmadığından büyük sıkıntı yasayacağız yapılacak şey akademi takımlarımızdan birçok genci kampa götürerek A takıma adapte etmek olmalıdır. İnanın u15-16-17-19 takımlarımızda A takımda oynayanlardan daha yetenekli ve nitelikli oyuncular var.

İkinci tehlike ilk 6 maçımız çok zor takımlarla olacak olası bir terslikte kendimizi ligin alt sıralarında bulabiliriz.

Üçüncü tehlikeyi kalemizde yasayabiliriz Okan çok iyi başladı ve sonunu getiremedi. Ayni şey Muhammed için de geçerli.

Bugün 2. maçını oynadı kaleye pozisyon gelmediği için onun hakkında tam bilgi sahibi olamadık.

 İsler ters gittiğinde kalemizde büyük sıkıntı yaşayabiliriz. Şimdi gözler yönetimde 2. yari ligdeki yerimizi yapacakları veya yapmayacakları transferlerle onlar belirleyecek.