about:bursa.com


bursa.com, Bursa ve Türkiye’nin iki marka ismi; Nuri Kolaylı ile Murat Yanıklar'ın güçbirliğinin ürünü... bursa.com kısa sürede, internet tarayıcınızda ana sayfanız olacak...Günümüzün iletişim ve internet teknolojileri hayatımızı kolaylaştırdığı kadar zorlaştırdı da… Kullanmaktan geri duramayacağımız bu teknolojilerden yararlanmaya çalışırken adeta devasa bir labirentte aradığımızı bulmakta zorluk çekiyor, dahası kayboluyoruz.

İnternet ortamına içerik sunanların doğru, kolay erişilebilir, yormayan, kent insanının bu mecrada aradığı her şeyi sundukları takdirde nasıl yararlı olduğunu/olacağını hepimiz biliyoruz. İnternet aracılığıyla, ülkemizden ve dünyadan en güncel haberleri almak da yetmiyor artık. Öncelikle Bursa’da yaşayan, dünyanın herhangi bir yerinde bulunup da Bursa ile bir şekilde bağlantısı olan internet kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu her şeyi tek noktadan edinmesini sağlayacak bursa.com’la karşınızdayız.

GENÇ VE FİŞEK GİBİ KADRO

bursair kadroyla….com, Bursa ve Türkiye’nin iki marka ismi; Bursa Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanı Nuri Kolaylı ile turkticaret.net, web.tv, Türkiye’nin en farklı reklam platformu adhood.com, yine ülkemizdeki en büyük internet haber sitelerine giden trafiğin yüzde 20’sini sağlayan oku.net gibi platformları yaratan Murat Yanıklar’ın güçbirliğinin ürünü…

bursa.com ile birlikte, internet ve habercilikte hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Olaylara ve haberlere Bursa penceresinden bakacak olan ve Türkiye’nin en büyük portalı olmaya aday bursa.com kısa sürede, internet tarayıcınızda ana sayfanız olacak.

Bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan veya tabletinizden rahatlıkla ulaşabileceğiniz bursa.com yaşamınızda yepyeni ve benzersiz bir pencere açacak.

bursa.com’DA NELER OLACAK?

Bursa’da yaşayanların gündemiyle yoğrulacak olan bursa.com’un temel ilkesi doğru, hızlı ve tarafsız habercilik... bursa.com’un habercilikteki ayrıcalığı, yurt ve dünyadaki gelişmelerin dışında Bursa haberlerini ön planda tutacak olması.

Evet, haber pek çok internet sitesinde var ama Bursa haberi yok! Asayiş, siyaset, yerel yönetim haberlerinin yanında, spor ve tabii ki Bursaspor’a ilişkin en taze haberleri, flaş gelişmeleri, Bursa cemiyet hayatından renkli yansımaları görmek, kültür, sanat ve spor etkinliklerini öğrenmek için bursa.com, tarayıcınızdaki ana sayfanız olacak.

bursa.com üzerinden ayrıca akşam yemeği yiyebileceğiniz restoranı, eğlence mekanlarını da seçebilecek, çilingir de, emlak da bulabilecek, nereden nereye nasıl, hangi araçla ulaşılabileceğini kolaylıkla saptayabileceksiniz.

bursa.com tüm dünya için de dört dörtlük bir rehber olarak tasarlanıyor. Dünyanın herhangi bir yerinden Bursa’yı arayan internet kullanıcısı, bu kentin tarihi, kültürel ve turistik yerlerini kendi dilinde görebileceği gibi, otel rezervasyonu da yapabilecek. Yerli ve yabancı turistler için aktiviteler, ören yerleri, müzeler, kültür turları sadece bursa.com adresinden saptanıp, rezervasyon yapılıp, bilet alınabilecek.

Hadi hayırlısı dedik ve çıktık yola… Bu yolda kol kola gireceğimizden kuşkumuz yok…