O çanta Gölcük açıklarında bulundu

Prof. Dr. Işıl Berat Barlan'ın son görüntülerinde yer alan ancak intihar anında sırtında olmayan çantası Gölcük açıklarında bulundu.

O çanta Gölcük açıklarında bulundu
- A +

 

13 Nisan Pazartesi akşamı Prof. Dr. Işıl Berat Barlan'ın ölümünün üzerindeki sır perdesi güvenlik kameraları sayesinde çözülmüştü. Kuzguncuk’ta otomobiliyle duvara çarptıktan sonra yaya olarak olay yerinden uzaklaşan Prof. Barlan, sırtında çantasıyla yürüyerek deniz kıyısına iniyor, bir süre dolaştıktan sonra hızla gidip denize atlıyordu.

SON KAYIT 21.32’DEYDİ
Üsküdar Kuzguncuk sahilinde akşam saat 21.22’de güvenlik kamerasının görüntüsüne giren profesör yine deniz kıyısına iniyor, bir süre dolaşıyor, ardından da koşarak denize atlıyordu. Yalının Boğaz’a dönük güvenlik kamerasının görüntülerinde 21.31’de profesörün suyun üzerinde olduğu görülüyordu. Akıntıyla yalıya doğru sürüklenen Prof. Işıl Berat Barlan, saat 21.32’den sonra yeniden denize doğru uzaklaşıyordu ancak görüntülerde dikkat çeken bir konu vardı...

İNTİHAR ANINDA ÇANTA SIRTINDA YOKTU
Güvenlik kamerasında yansıyan görüntülerde sahile yürürken sırtında çanta olan Barlan'ın denize atlarken ise çanta sırtında görünmüyordu. Herkes çantanın nereye kaybolduğunu, çantanın sahil kenarında mı kaldığını yoksa denize mi düştüğünü merak ediyordu. Çantanın içinde ise ne olduğu daha da merak konusuydu...

GÖLCÜK AÇIKLARINDA BULUNDU
İşte o çanta olay gününden 9 gün sonra Gölcük açıklarında bulundu. Haber7'nin edindiği bilgilere göre; Çantanın içinde ise Prof. Barlan'a ait kredi kartları ve özel eşyaları bulunuyor. Polisin olayla ilgili araştırması sürerken çantadan intihara ilişkin herhangi notun veya bilginin çıkıp çıkmadığı konusunda bir açıklama yapılmadı.

Kaynak : Haber7


Yorum Ekle

İlgili Haberler