USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1O-3 Otoyolu Çatalca Kavşağı-Kumburgaz Kavşağı arasındaki kesimde; Kuzey Taşıma yolunda (Edirne istikameti) Çatalca Gümrük Köprüsünde, derz yenileme çalışmaları yapılacaktır. Çalışmalar esnasında, Kuzey taşıma yolunda (Edirne istikameti), şerit daraltması uygulanacak olup; trafik diğer şeritlerden verilecektir.
2Nallıhan-Beypazarı yolunun 38-40.km.leri arasında Çayırhan Tüneli bağlantı yolları yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.
3Torbalı-Ödemiş yolunun 52-60.km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Uşak-Sivaslı-Denizli yolunun 27-29.km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
5Emirdağ-Bolvadin-Çay yolunun 23-24.km.leri arasında heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Ayaş-Yenikent-Ankara yolunun 20-21.km.leri arasında yol (kavşak) yapım çalışmaları nedeniyle çalışmaların yapıldığı kesimlerde trafik akışı kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7Ankara-Çankırı yolunun 15-17.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları ve kazı çalışmalarından dolayı mevcut yola taş, kaya düşme riskine karşı dikkatli seyretmeleri gerekmektedir.
8Kızılcahamam-Ankara yolunun 33-35.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle her iki istikamet trafiğe kapatılarak ulaşım servis yollarından tek şerit olarak sağlanmaktadır. (15.11.2022-15.03.2023)
9Göksun-Geben-Andırın yolunun 31-58.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Zile-Alaca yolunun 20-30.km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu