Köyüne milletvekili adayı olarak döndü

AK Parti Bursa Milletvekili adaylarından Emine Yavuz Gözgeç, doğduğu köy İsmetiye'yi ziyaret etti. Ailesinin de halen yaşadığı Osmangazi İlçesi'ne bağlı İsmetiye Mahalllesi'nde komşularıyla sohbet eden Gözgeç, duygu anlar yaşadı.

Köyüne milletvekili adayı olarak döndü
- A +

 

AK Partili Emine Yavuz Gözgeç, köyüne milletvekili adayı olarak geldi. Köyünü ziyaret eden Gözgeç, büyük bir sevgiyle karşılandı.

7 Haziran’da yapılacak olan seçimler kapsamında çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Emine Yavuz Gözgeç önceki gün kendisi için çok özel bir yeri ziyaret etti. Şu ana kadar birçok yerde temaslarını sürdüren Gözgeç, kendisi için belki de en anlamlı olan ziyaretini gerçekleştirdi. Kendi köyü olan İsmetiye’yi bu kez seçim çalışmaları kapsamında ziyaret eden Gözgeç büyük bir coşku ile karşılandı.

Tüm hızıyla sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında İsmetiye köyüne giden Emine Yavuz Gözgeç köyde yaşayan babası Mehmet Yavuz ve köylüler ile köy kahvesinde bir araya geldi. Hemen hemen her yerinde Emine Yavuz Gözgeç ve AK Parti’nin afişleri ve bayrakları asılan köy adeta kendi çocuğuna sahip çıktığını göstermiş oldu. Köy kahvesindeki ziyaretinin ardından doğduğu ve çocukluğunu geçirdiği eve giden Gözgeç, duygu dolu anlar yaşadı. Burada komşuları ile bir araya gelen Gözgeç bu anı ölümsüzleştirmek için hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gözgeç, çiftçi komşularıyla da sohbet edip dertlerini dinledi. Köyde yaşayan engelli vatandaşları ve yardıma muhtaç aileleri de ziyaret eden milletvekili adayı, vatandaşların sıkıntılarını paylaştı. Sıkıntılarını gidermek için elinden geleni yapacağını söyleyen Gözgeç, köyün kadınları ile bir araya gelerek ziyaretini sonlandırdı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler