İstanbullular dikkat!

İstanbul'da, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla toplu taşıma araçlarında iptaller ve sefer değişiklikleri yapıldı.

İstanbullular dikkat!
- A +

 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün uygulaması kapsamında saat 06.00'dan itibaren Taksim, Şişli, Mecidiyeköy ve Beşiktaş çevresindeki yollar trafiğe kapatıldı. 

Hacıosman-Taksim metro hattında seferler, Hacıosman-Levent arasında yapılırken, Levent-Yenikapı arasında metro çalışmıyor.

Kabataş-Taksim Füniküler hattında sefer yapılmıyor. Bağcılar-Kabataş Tramvay hattındaki seferler, Soğanlı-Topkapı arasında gerçekleştiriliyor. Topkapı-Kabataş istasyonları arasında seferler durduruldu.

Marmaray seferleri de Sirkeci istasyonunda durmadan devam ediyor. 

Söğütlüçeşme-Cevizlibağ arasında metrobüs hattı 06.00'dan itibaren hizmet vermiyor. Metrobüs, Beylikdüzü-Cevizlibağ arasında çalışıyor. Anlık değişiklikler İETT'nin Twitter hesabı @iettdestek hesabından takip edebilecek.

İstanbul Deniz Otobüsleri'nin (İDO) Sirkeci-Harem arabalı vapur seferleri karşılıklı olarak yapılmıyor.

Şehir Hatları'nın Üsküdar-Beşiktaş seferleri ikinci bir duyuruya kadar durduruldu. 

Haliç hattı seferleri Üsküdar-Ayvansaray-Eyüp ve Eyüp-Ayvansaray-Üsküdar şeklinde yapılıyor.

Karaköy-Kadıköy ve Eminönü-Kadıköy seferleri birleştirilerek, Karaköy-Eminönü-Kadıköy vapuru Kadıköy İskelesi'ne geliyor.

Üsküdar-Eminönü/Eminönü-Kadıköy/Kadıköy-Karaköy/Kabataş-Kadıköy/Beşiktaş-Kadıköy seferlerinde Kadıköy ve Üsküdar iskelelerinden yolcu alımı yapılmıyor, seferler tek yönlü olarak gerçekleştiriliyor.

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ