USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Kiraz Çiçeği Korosu ilk konserini verdi

KÖRFEZ BELEDİYESİ TARAFINDAN OLUŞTURULAN KİRAZ ÇİÇEĞİ YETİŞKİN KOROSU, İLK KONSERİNİ VERDİ. SEVİLEN ŞARKILARA SALONU DOLDURAN KÖRFEZLİLER DE ALKIŞLARLA EŞLİK ETTİ.

Kiraz Çiçeği Korosu ilk konserini verdi
01-06-2023 11:36
Google News

Körfez Belediyesi tarafından oluşturulan Kiraz Çiçeği Yetişkin Korosu, ilk konserini verdi. Sevilen şarkılara salonu dolduran Körfezliler de alkışlarla eşlik etti.


Kiraz Çiçeği Yetişkin Korosu, ilk konserini Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün de yer aldığı konsere, AK Parti İlçe Başkanı Nurettin Okudan, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.


Şefler Selçuk Eker ve Murat Kiremitçi öncülüğünde hazırlanan koro üyeleri, ilk konserlerinde ilgi gördü. Salondan da bol bol alkış alan koro üyeleri, hem solo hem de koro performanslarıyla beğeni topladı. Başkan Şener Söğüt de konser sonrasında koro üyelerine çiçek takdim etti.


Körfez’de kültür ve sanat etkinliklerine devam edeceklerini belirten Başkan Şener Söğüt, "Bu akşam koromuzun ilk konseri olmasına rağmen oldukça iyi performans sergilediler. Hepsini tebrik ediyorum. Bu tür etkinlikler bundan sonra da devam edecek" dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri