USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Karaman’da depremzedeler tarihi yerleri gezdi

KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ 6 ŞUBAT'TA MEYDANA GELEN DEPREMLERDEN ETKİLENEREK KARAMAN’A GELEN DEPREMZEDE VATANDAŞLAR İÇİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN MORAL GEZİSİ DÜZENLENDİ.

Karaman’da depremzedeler tarihi yerleri gezdi
29-05-2023 11:42
Google News

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerden etkilenerek Karaman’a gelen depremzede vatandaşlar için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından moral gezisi düzenlendi.


Piri Reis ve Karaman Yurtlarında misafir edilen depremzede vatandaşların katıldığı gezi programda kentin tarihi ve turistik mekanları tanıtıldı. Yurt personellerinin eşlik ettiği gezi programında depremzedeler ilk olarak Karaman Kalesine gitti. Karaman Kalesini gezen depremzedelere yetkililer tarafından bilgi verildi. Daha sonra Karaman Müzesi, Aktekke Camii, Yunus Emre Camii ve Tartan Konağını gezen depremzedeler, keyifli vakit geçirdi. Düzenlenen gezi programıyla kentin tarihi ve kültürel zenginliklerini yakından görme fırsatı bulduklarını belirten depremzedeler, programın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde depremzedelere yönelik düzenlenen moral gezileri ilerleyen tarihlerde düzenlenecek programlarla devam edecek.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ