USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Bursa

Bursa'da Cumhurbaşkanı Erdoğan için kutlamalar başladı

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN ZAFERİ BURSALILARI MEYDANLARA DÖKTÜ. CUMHUR İTTİFAKI'NA EN BÜYÜK DESTEĞİ VEREN BÜYÜK ŞEHİRLER ARASINDAKİ BURSA'DA BİNLERCE KİŞİ ELLERİNDE TÜRK BAYRAKLARI İLE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ MEYDANI'NA AKIN ETTİ.

Bursa'da Cumhurbaşkanı Erdoğan için kutlamalar başladı
28-05-2023 19:20
28-05-2023 20:03
BURSA
Google News

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zaferi Bursalıları meydanlara döktü. Cumhur İttifakı’na en büyük desteği veren büyük şehirler arasındaki Bursa’da binlerce kişi ellerinde Türk Bayrakları ile 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na akın etti.

Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy grafiğine sahip olduğu Bursa’da, Erdoğan sevdalıları ellerinde Türk Bayrakları, Ak Parti ve MHP bayrakları ile zaferi kutluyorlar.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda meşaleler yakılıp, Erdoğan şarkıları söylenirken, kimisi Rabia, kimisi bozkurt işareti yaptı. Bursa’da seçime katılımın yüzde 87 civarında gerçekleştiği ve Bursa’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oy oranının Türkiye ortalamasının üzerinde olması dikkat çekti.

Erdoğan’ın devasa fotoğrafının yer aldığı meydanda zafer şarkıları, kahramanlık türküleri ve seçim şarkıları söyleniyor.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ