Di Maria ayrılacak mı?

Arjantinli oyuncunun İngiltere'deki ilk sezonun çok parlak geçmediğini düşünen Hollandalı menajer, yıldız futbolcunun gelecek sezon takımda kalıp kalmayacağını bilmediğini söyledi.

Di Maria ayrılacak mı?
- A +

 


Angel di Maria, Manchester United'dan ayrılacak mı? Bu sorunun yanıtına, İngiliz ekibinin menajeri Louis van Gaal ilginç bir yanıt verdi. Arjantinli oyuncunun İngiltere'deki ilk sezonun çok parlak geçmediğini düşünen Hollandalı menajer, yıldız futbolcunun gelecek sezon takımda kalıp kalmayacağını bilmediğini söyledi.

Manchester United Menajeri Louis van Gaal, sezon başında transfer rekoru kırarak kadrosuna kattıkları Angel di Maria'nın önümüzdeki sezon, Kırmızı Şeytanlar adına forma giyip giymeyeceğini bilmediğini dile getirdi.

Real Madrid'den 59.7 milyon Sterlin bedelle transfer edilen Di Maria'nın İngiltere'deki ilk sezonunu çok da parlak geçirmediğine dikkat çeken Van Gaal, Arjantinli oyuncunun ayrılmak istemesi halinde vereceği karara saygılı olacaklarını söyledi.
Bu sezon 25 lig maçında görev alan Di Maria, sadece 4 gol kaydetti. Arjantinli oyuncunun beklentilerin altında kalan bir performans sergilediğini belirten Van Gaal, bununla birlikte Di Maria'nın önümüzdeki sezon da takımda kalmasını istediğini sözlerine ekledi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler