sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Davutoğlu Hatay'dan meydan okudu

Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinin Hatay mitingine katıldı.

Davutoğlu Hatay'dan meydan okudu
- A +

 

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet DavutoğluHatay mitinginde halka hitap etti.
 

Davutoğlu'nun konuşmasından satırbaşları;

Hatay birlik ve beraberliği korumaya devam edecekmiyiz? Aramıza fitne sokmaya çalışanlara ders verecek miyiz? Siz barışın en güzel timsallerisiniz.

Bu ateş çemberi içinde demokrasisi ve birliğiyle ayakta olan tek ülke Türkiye'dir. Darbelere son verdik mi? AK Parti birlik ve vahdet demektir. Başörtülü kardeşlerimiz meclise girdi mi?

KAPIMIZA GELENE SEN KİMSİN DİYE SORMADIK

- Suriye'de zulüm ve katliamlar yaşandı. 400 bin kardeşimiz şehit edildi. 5 milyon Suriyeli ülke dışına kaçtı. Hiçbir zaman ayrım yapmadık. Kapımıza kim geldiyse mazlum olarak sahip çıktık. Sen Türkmen misin, Kürt müsün, Sunni misin diye sormadık. Müslüman veya Hristiyan mısın diye sormadık. Mazlumu zalime teslim etmedik.

SİZLER HABİB-İ NECCAR'SINIZ

- Siz Hataylılar gelen mazlumlara siz kucak açtınız. Alınlarınızdan öpüyorum. Siz Hataylılar siz insanlık dersi verdiniz. Hem Esed'e hem dünyaya hem de Kılıçdaroğlu'na insanlık dersi verdiniz. Allah sizden razı olsun Hataylılar. Habib-i Neccar'ın huzuruna çıkarsın Allah'ım sizi. Tamam Kılıçdaroğlu'nun kalbi mühürlenmiş. Ama Bahçeli'ye Türkmenleri sordum. Bahçeli, Kılıçdaroğlu'na "Türkmenler'i veremezsin" diyemedi.

TÜRKİYE İLE SURİYE ARASINDA SINIR OLMAYACAK

- Suriye halkının gerçek temsilcileri Şam'a oturduğunda Türkiye ile Suriye arasında sınır olmayacak.

ESED'E ŞARKI YAZANLAR

CHP'nin Hatay'daki liste başı Esed'e şarkı yazan bir adam. Hatay bunlara oy verir mi?Esed'e şarkı yazanlar Esed'in yanına gitsinler. Zalimlerle hesabımız var.

Yorum Ekle

İlgili Haberler