CHP'nin reklamı bakın nerede çekilmiş?

CHP'nin 'Milletçe alkışlıyoruz' reklam filminin bazı bölümlerinin 'Paralel Yapı'ya yakın Gediz Üniversitesi'nde çekildiği ortaya çıktı.

CHP'nin reklamı bakın nerede çekilmiş?
- A +

 

Yeni Akit'in haberine göre, CHP ve 'Paralel Yapı' arasındaki işbirliği çekilen reklam filmlerine bile yansıdı. CHP'nin seçim kampanyasını başlatmak için kullandığı "Milletçe Alkışlıyoruz"reklam filminin bazı bölümlerinin 'Paralel Yapı'ya yakınlığıyla bilinen Gediz Üniversitesi'nde çekildiği ortaya çıktı.
 
Cem Uzan'ın reklamcısı Ali Taran'ın CHP için hazırladığı 'alkışlıyoruz' sloganlı reklam filmindeki üniversitede geçen sahnelerde üniversite koridorlarına önce adliye süsü veriliyor ardından avukat cübbesi giyen oyuncular kameraların karşısına geçerek alkış tutuyor.
 
Görüntülere dikkatli bakıldığında adliyeymiş gibi gösterilen alanın Gediz Üniversitesi'nin içi olduğu hemen anlaşılıyor.
 
SAHİBİ FAHRİ KONSOLOS
 
Reklam filminin çekildiği İzmir'deki Gediz Üniversitesi'nin Mütevelli Heyeti Başkanı Abdullah Kavuk, 'Paralel Yapı'ya yakınlığıyla bilinen önemli isimlerden biri.
 
CHP'nin reklam filmini çekmesi için üniversitesinin kapılarını sonuna kadar CHP için açan Abdullah Kavuk, aynı zamanda Kazakistan İzmir Fahri Konsolosluğu yapıyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler