AVM'de herkesi dehşete düşüren olay!

Ankara'da yaşayan 2 kız çocuk annesi Sırma Didar, 29 yaşındaki kocası Hakan Didar'dan sürekli şiddet gördüğü için mahkemeye başvurdu.

AVM'de herkesi dehşete düşüren olay!
- A +

 

Sabah'ın haberine göre mahkemenin evden uzaklaştırma cezası verdiği Hakan Didar büyük kızının doğum günü olan 1 Nisan'da eşini arayıp "Kızlarımı görmek istiyorum" diyerek buluşmak istedi. Eşi ve kızlarıyla bir alışveriş merkezinde bir araya gelen Didar, yanında getirdiği bıçağı bir anda eşinin vücuduna saplamaya başladı. 29 yerinden yaralanan Sırma Didar kanlar içinde yere yığılırken, herkesin gözü önünde eşini bıçaklayan zanlı olay yerinden kaçtı. Kaldırıldığı hastanede hemen ameliyata alınan Sırma Didar, 12 saat boyunca ameliyatta kaldı. 

Daha sonra yoğun bakımda ölüm kalım mücadelesi veren Sırma Didar, yaşam savaşını kazandı. Zanlı kocayı yakalamak için gidebileceği adresleri tek tek araştırmaya başlayan polis, babası Murat Didar'ın Mersin'in Toroslar ilçesindeki evine gidebileceği ihtimalini değerlendirdi. Bunun üzerine Didar'ın akrabaları ve tanıdıklarıyla irtibata geçen Mersin Cinayet Büro Amirliği ekipleri, şüphelinin Akdeniz ilçesinde balıkçı barınağında saklandığını tespit etti. Önceki gün yapılan operasyonla barınakta yakalanan Hakan Didar, çıkarıldığı adliyede tutuklanarak Mersin E Tipi Kapalı cezaevi'ne konuldu.

Yorum Ekle