sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


"Türkiye batsın bu hükümet gitsin"

Arınç, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde, AK Parti Bursa İl Başkanlığınca düzenlenen vefa yemeğinde yaptığı konuşmada, AK Parti'ye emeği geçen herkese gönüllerinde büyük yer ayırdıklarını, birbirini seven insanlar olarak birlikteliklere ihtiyaç duyduklarını söyledi.

 "Türkiye batsın bu hükümet gitsin"
- A +

 

Başbakan Yardımcısı Arınç, "Türkiye batsın ama bu hükümet gitsin diye hesap yapan, göz kırpan, gizli, kapalı odalar arkasında projeler peşinde koşan gafiller var'' dedi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde, AK Parti Bursa İl Başkanlığınca düzenlenen vefa yemeğinde yaptığı konuşmada, AK Parti'ye emeği geçen herkese gönüllerinde büyük yer ayırdıklarını, birbirini seven insanlar olarak birlikteliklere ihtiyaç duyduklarını söyledi.

Dokuz seçimden başarıyla çıkan bir teşkilatın mensuplarına teşekkür etmek gerektiğini belirten Arınç, 8 Haziran akşamında büyük zafer müjdelerini duyarak sevineceklerini dile getirdi.

Büyük seçimler geçiren bir parti olarak her zaman millete hizmeti düşündüklerini vurgulayan Arınç, şöyle konuştu:

''(Bu partiyi nasıl al aşağı ederiz, nasıl hükümetten uzaklaştırırız, nasıl çelme takarız? Hangi siyaset mühendisliğini yapalım ki bunlar tökezlesin? Yeter artık Türk siyasi tarihinde 13 yıl tek başına iktidarda bulunmuş başka bir parti yok. 12 yıl fiilen başbakanlık yapmış bir başkası yok. Zamanların bütün rekorlarını kıran AK Parti'nin başarısındaki bu sırrı bulalım, onu devirelim, al aşağı edelim) diyenler var. Koalisyon hesapları yapanlar var. Tek başına iktidara gelmenin mümkün olmadığına iman edip 'Dördümüz, beşimiz birleşirsek ancak bir hükümet kurabiliriz' diye hesap yapanlar var. Onların boyları, ancak hedefleri kadar. Birleşip koalisyon kuracaklar, ne olacak? AK Parti gitmiş olacak. Peki Türkiye ne hale gelecek? Orası önemli değil. Allah saklasın 'Türkiye batsın ama bu hükümet gitsin' diye hesap yapan, göz kırpan, gizli, kapalı odalar arkasında projeler peşinde koşan gafiller var.''

''Her oya sahip çıkmalıyız''

AK Parti iktidarının devam etmesi halinde milletin yüzünün güleceğini vurgulayan Arınç, şunları kaydetti:

''Allah saklasın hiç aklımıza bile getirmiyoruz ama AK Parti'den farklı oluşumlar, küçük, kıytırık, cesaretsiz, güçsüz bir takım koalisyonlar birilerinin arzu ettiği gibi gelirse hizmetin 'ha'sını bile bulamayız. Türkiye mahvolur, alt üst olur, bütün güzel işler durur, yatırımlardan vazgeçilir. Kafaları bu tür işleri almayan insanlar, sadece Türkiye'nin karışmasını arzu edenler, Allah korusun Türkiye'de hükümet etme fırsatı bulursa bugüne kadar yaptıklarımızın hepsi tepe taklak gider ve Türkiye'nin yüzü gülmez. Bu ihtimali aklımıza bile getirmiyoruz ama seçim, seçimdir. 7 Haziran akşamı sandıklar açılıp sonuçlar belli oluncaya kadar her oya sahip çıkmalıyız.''

Yorum Ekle

İlgili Haberler