sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Zırhlıoğlu’ndan atanamayan öğretmenlere kadro sözü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa milletvekili adayı Fevzi Zırhlıoğlu, atama bekleyen öğretmenlere kadro sözü verdi.

Zırhlıoğlu’ndan atanamayan öğretmenlere kadro sözü
- A +

 


Seçim çalışmalarına devam eden Fevzi Zırhlıoğlu, Yıldırım Vatan Mahallesi'nde karşılaştığı ve kendisine 8 yıldır tayin beklediğini ifade eden beden eğitimi öğretmeni Afşin Anırat'a ve atama bekleyen yüz binlerce öğretmen adayına, kendilerini iktidara taşıdıkları takdirde kadro açacaklarını söyledi.
Türkiye'nin her kesiminin olduğu gibi öğretmen adaylarının da büyük sıkıntıda olduğunu söyleyen Zırhlıoğlu, "Ülkemizde atanamayan yüz binlerce öğretmenimiz var. MHP ülkemizde büyük bir sıkıntı olan istihdam meselesini çözmeye kararlı. Atanamayan öğretmenler kademeli olarak çok kısa bir sürede göreve gelecek, çünkü çok sayıda öğretmensiz okulumuz mevcut. Sadece atanamayanlar değil, çok çeşitli özelliklerde atanamayan bu öğretmenlerimizin tamamı kadrolu ve milli eğitime bağlı öğretmenler olarak görev yapacaklar. Bu MHP'nin sözü ve taahhüdüdür. Bu işi başarabilmek için bize yetki verilmesi lazım. Bu seçimler boyunca da vatandaşlarımıza yapacaklarımızla ilgili bilgileri aktarıyoruz. Bize bu görev verilirse bu meseleleri kökünden çözeceğiz" dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler