sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Uludağ'ı karıştıran sosyal medya fenomeni

Instagram kullanıcısı "pukfashion", Uludağ'da tatil yaptığına dair paylaşımlarda bulundu.

Uludağ'ı karıştıran sosyal medya fenomeni
- A +

 

Gerçek adı Buket Güler olan kullanıcı, daha sonra yaptığı paylaşımda ise kaldığı otelden yakındı ve kötü hizmet gördüğünü öne sürdü ve Influencer olduğunu iddia etti, para vermek istemedi.

Otel yönetimi talebini kabul etmeyince sosyal medyada konakladığı yeri ve Uludağ'ı kötüledi.

Instagram'da "pukfashion" isimli sayfanın sahibi Buket Güler, Bursa Uludağ'daki Grand Yazıcı Otel'de konakladıktan sonra şu paylaşımı yaptı:

Güler'in bu paylaşımına otel yönetiminden yanıt gecikmedi!

"Otelimizde konaklayan buket güler isimli misafirimiz bu sabah otelden ayrılırken çeşitli bahaneler uydurarak ödemesini yapmak istememiştir. "Ben para ödemek istemiyorum, diğer oteller beni bedava konaklatmak istiyor, siz benden para alamazsınız" gibi çeşitli söylemlerde bulunmuştur. konaklama ve ekstra harcamalarının parasını ödemek istememiştir. Kendisini biz otelimize davet etmedik. anlaşılan sosyal medya ve takipçilerine güvenerek bu şekilde davranmayı kendine hak görmekte. biz de böyle bir uygulamayı yapamayacağımızı söylediğimiz için sosyal medyadan bu şekilde karalama kampanyası yürütmüştür. araştırmalarımız neticesinde, kendisini tüm tanıyanlar bu yaptığını bir alışkanlık haline getirdiğini çok iyi bilmektedir. iftiraları neticesinde hukuk departmanımıza bilgi verilmiş ve kendisine gerekli yaptırımlar yapılması konusunda harekete geçilmiştir. Tüm misafirlerimizin ve kamuoyunun dikkatine sunarız."

Güler'e Grand Yacızı'nın paylaşımından sonra sosyal medyada tepki yağdı. Bunun üzerine Güler yeni bir açıklama yaparak kendini savundu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler