Tutar mı Tutar için Show TV’den flaş karar

Show TV’nin yeni yaz dizilerinden olan Fabrika Kızı’ndan sonra Tutar mı Tutar dizisininde erken final yapacağı iddia edildi.

Tutar mı Tutar için Show TV’den flaş karar
- A +

 

Paşhan Yılmazel, Cahit Gök, Ceyda Ateş ve Su Kutlu’nun başrollerini paylaştığı, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Tutar Mı Tutar 2 hafta önce ekranlara gelmeye başlamıştı.

Leyla ile Mecnun hayranlarının seveceği tarzda bir absürd komedi dizisi olan Tutar mı Tutar’ın ilk iki bölümü reytinglerde kötü sonuç aldı. Cuma akşamları yayınlanan dizi ekrana geldiği ilk hafta Total’de 38 AB’de ise 40. olmuştu. Dizinin ikinci bölümü ise reytinglerde daha da düştü ve Total grubunda 67. sırada AB grubunda 45. sırada yer alabildi. Dizinin ilk haftaki reyting sonuçlarına göre erken final yapmasına karar verildi. Yayın saati de değişen dizi 3. bölümüyle 10 Temmuz Cuma akşamı daha geç bir saatte 23.15′de ekranlarda olacak. Tutar mı Tutar dizisi 17 Temmuz’da yayınlanacak olan 4. bölümüyle ekrana veda edecek.

Absürd komedi olan dizide yakın arkadaş olan Cemal ve Ayhan’ın bir sabah uyandıklarında kendilerini bir mahalle dizisinin başrollerinde bulması anlatılıyordu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler