Türkiye’nin en güzel kızı Bursa'dan çıktı!

Elidor Miss Turkey 2015 Güzellik yarışması, Türkiye’nin en güzel kızını seçti. 1 numaralı yarışmacı Bursalı Ecem Çırpan, Türkiye’nin en güzel kızı seçildi.

Türkiye’nin en güzel kızı Bursa'dan çıktı!
- A +

 

Elidor Miss Turkey 2015 Güzellik yarışması bu akşam yapıldı. Ayşe Hatun Önal ve Kenan Doğulu’nun da şarkılarıyla renklendirdiği gecede Türkiye’nin en güzel kızı belli oldu. 1 numaralı yarışmacı Bursalı Ecem Çırpan Türkiye’nin en güzel kızı seçildi.

Ecem Çırpan'ın Elidor Miss Turkey 2015 1. güzeli olduğu gecede Aslı Melisa Uzun Elidor Miss Turkey 2015 2. güzeli ve Hazal Subaşı Elidor Miss Turkey 2015 3. güzeli oldu. Dördüncü olan isim ise Şevval Ayvaz.

1 numaralı yarışmacı Ecem Çırpan Türkiye’nin en güzel kızı seçildi

Ecem Çırpan - Elidor Miss Turkey 2015 birinci güzeli


Bursa'da doğan 18 Yaşındaki Ecem Çırpan, Kültür 2000 Kolej mezunu ve halen üniversite sınavına hazırlanıyor.


Aslı Melisa Uzun - Elidor Miss Turkey 2015 ikinci güzeli


19 yaşındaki Aslı Melisa Uzun, Ankara doğumlu ve Köln Üniversitesi'nde Hukuk bölümü 1.sınıf öğrencisi olarak öğrenim hayatına devam ediyor.


Hazal Subaşı - Elidor Miss Turkey 2015 üçüncü güzeli


İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık 1.sınıf öğrencisi olan Hazal Subaşı, 20 yaşında ve İzmir doğumlu.


Şevval Ayvaz - Elidor Miss Turkey 2015 dördüncü güzeli


Trabzon doğumlu olan Şevval Ayvaz, 20 yaşında ve Avrasya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde İç Mimarlık bölümünde 2.sınıf öğrencisi olarak öğrenim hayatına devam ediyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler