Tofaş&Medicana Bursa işbirliği

Basketbol Süper Ligi takımlarından Tofaş, sağlık sorununu Medicana Bursa ile 3 yıllık anlaşma yaparak çözdü.

Tofaş&Medicana Bursa işbirliği
- A +

 

Basketbol Süper Ligi’nde Bursa’ya temsil eden Tofaş’ın sağlık sponsorluğunu Medicana Bursa Hastanesi üstlendi ve bugün düzenlenen törenle üç yıllık sözleşmeye imza atıldı.

Medicana Bursa Hastanesi’nde yapılan imza törenine Genel Müdür Yardımcı Doçent Doktor Remzi Karşı, Tofaş Kulübü adına İdari Menajer Tolga Öngören, baş antrenör Orhun Ene, takım kaptanı Barış Ermiş katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt, gittikleri her ilde spora destek verdiklerini belirtirken, “Bursaspor’dan sonra basketbolda önemli bir marka olan Tofaş ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması yapıyoruz. Tofaş kulübünün tüm sporcularının sağlıkları bizden sorulacak” dedi.

Bozkurt, ayrıca Tofaş’ın maçlarını izlemek için salona gelecek olan çocuklu anneler için özel olarak dizayn edilecek olan bir emzirme odasını da sezon başlarken hizmete sunacaklarını belirtirken, ayrıca hastane bünyesinde gebelik cimnastiği konusunda da ücretsiz eğitim verdiklerini sözlerine ekledi.

Tolga Öngören, Orhun Ene ve Barış Ermiş yaptıkları konuşmalarda Medicana Bursa ile yapılan anlaşmadan büyük mutluluk duyduklarını vurguladılar.

Yorum Ekle

İlgili Haberler