Temel Karamollaoğlu Bursa'da Milli Görüş buluşmasına katıldı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi Bursa İl Başkanlığı tarafından her yıl düzenlenen Geleneksel Millî Görüş Buluşması'na katıldı.

Temel Karamollaoğlu Bursa'da Milli Görüş buluşmasına katıldı
- A +

 

Bursa Kestel mesire alanında binlerce milli görüşlünün katıldığı piknik buluşmasında konuşan Karamollaoğlu, şunları söyledi:

“Zor günlerden geçiyoruz. Hepinizin birtakım zorluklarla karşı karşıya olduğunuzu biliyoruz. Ama seçimler uzak değil. On aydan daha az bir vakit kaldı. Bu sizlerin, milletimizin arayışının ne olduğu, yönelişinin nereye olacağını biz gösterecek bir seçim olacak.”

Mevcut hükümet AKP’nin şuanki durumu ile ilgili konuşan  Saadet Partisi  Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu şu değerlendirmeleri yaptı:

“Şimdiki arkadaşlar artık sorunlara çözül bulamıyorlar. Bunların metal yorgunluğu var. Metal yorgunluk demek bir daha iş görememek demek. O yüzden artık bunların dinlenmesi gerek.

Bizim kitabımızda yolsuzluk ve israf yazmaz. Ama maalesef Cumhurbaşkanımız itibarda israf olmaz diyor. Yani itibar görmek için her türlü harcamayı yaparsanız. Caka satarsanız, bir yere giderken ihtişamla giderseniz. Böyle mantık olur mu? Hangi ülkede yaşıyoruz? Bunlar görünmüyor diye biz bilmiyor muyuz zannediyorsunuz. Biz biliyoruz.

Belki caka satarak etrafta dolaşmıyorlar ama bu işin erbabı olan kardeşlerimiz var hamdolsun. Genç kardeşlerimiz var, tecrübeli kardeşlerimiz var. İnşallah bu seçim milat olacaktır ve ülkemiz yeniden ayağa kalkacaktır.”

Konuşmanın sonunda Milli Görüşlülerden beklentisini dile getiren Karamollaoğlu, şunları söyledi:

“Milletimiz bir arayış içinde. Burda sizin üzerinize büyük bir görev düşüyor. Kapı kapı dolaşıp kardeşlerinize; anlayacakları bir lisan anlayacakları bir üslupla bunun ancak Saadet Partililer tarafından gerçekleştirilebileceğini anlatmaktır, kabullendirmektir.”

Yorum Ekle

İlgili Haberler