Survivor'ın Bursalı ismi Tayfun Erdoğan'dan çarpıcı açıklamalar

Sanatçı Emrah'ın oğlu olarak tanınan Tayfun Erdoğan, Survivor 2020'de yer aldı ve yaşadığı problemler nedeniyle yarışmadan erken ayrıldı. Tayfun Erdoğan yarışmada neler yaşadığını, yarışma esnasında en sempatik bulduğu isimleri ve yarışma esnasında ve sonrasında yaşananları samimi bir dille bursa.com'dan Bahar Görgün'e anlattı.

Survivor'ın Bursalı ismi Tayfun Erdoğan'dan çarpıcı açıklamalar
- A +

 

RÖPORTAJ: BAHAR GÖRGÜN

-SOHBETİMİZE İLK OLARAK YARIŞMA YOLCULUĞUNUZDAN BAHSEDEREK BAŞLAMAK İSTİYORUM. YOLCULUĞUNUZ NASIL GEÇTİ? ZORLANDINIZ MI?

Yolculuğumuz oldukça keyifli ve eğlenceli geçti. Çok güzel arkadaşlar edindim. Kendileriyle beraber Survivor 2020'nin zor ve güzel macerasının tadını çıkarttık.

-YARIŞMANIN YAPILDIĞI COĞRAFYADA SİZİ EN ÇOK ZORLAYAN ETKENLER NELERDİ?

Doğruyu söylemek gerekirse yarışma boyunca beni coğrafi şartlar değil manevi boşluk zorladı. Coğrafi şartlara her şekilde alışıyorsunuz. Ancak manevi boşluğa alışamıyor sunuz. Anne ve dedemin yokluğu beni oldukça sarstı. Bu arada 77 kiloya kadar da düştüm. Yarışma benim için büyük bir tecrübe oldu. 

-YARIŞMA ESNASINDA SİZİN EN ÇOK SEMPATİNİZİ KAZANAN VE EN ÇOK ANTİPATİYLE BAKTIĞINIZ İSİM NEDİR?

Yarışma boyunca inanın tüm arkadaşlarıma sempatik ve güzel insanlardı. Ancak illa ki isim vermem gerekiyorsa Meryem, Ardahan ve Cemal Can önde gelebilir. Ama bütün takım arkadaşlarımın içinde güzel bir kalp olduğunu samimiyetimle söyleyebilirim.

-YARIŞMADAN ERKEN ELENDİNİZ. SİZE GÖRE BUNUN SEBEBİ NEYDİ?

Açıkçası yarışmadan erken elendim sorusunu pek kabul etmiyorum. Eğer şu sebepten veya bu sebepten erken elendim dersem saçma bir bahane olur. Sonuçta yıllardır o yarışmada yer almak istedim. Gerçekten zor bir ortamda yarışıyorsunuz. psikolojik ve mental olarak bir takım özlemler duyuyorsunuz. Her insan bu zorluklara karşı farklı tepki gösterir. Bende yapı olarak oldukça duygusal bir kişiyim. Bu duygusallığım hemen dışa vurur. Üstüne dizlerimde de oluşan ağrılar gücümü düşürdü. Survivor'da gücünüz düşerse oyun dışında kalırsınız. Ne diyeli nasip kısmetmiş, çok istediğim maceram yarım kaldı. Ama herşey çok güzeldi. 

-YARIŞMA ESNASINDA EN ÇOK NEYİ ÖZLEDİNİZ?

Adadayken en çok annemi ve yemeklerini özledim. Zamanın kıymetini birkez daha anladım. Sevdiklerimle beraber daha çok zaman geçirmeyi öğretti bana. 

-BURSA'YA DÖNDÜĞÜNÜZDE DOSTLARINIZ VEYA BURSALILAR SİZİN PERFORMANSINIZI NASIL BULDU?

Yarışma sonrası Bursa'ya döndüğümde, tüm dünyayı kasıp kavuran virüsle tanıştım. Şu anda hastalığı yaşayan herkese geçmiş olsun ve biran önce sağlığına kavuşmasını diliyor, hayatını kaybeden herkese ve yakınlarına Allah'tan rahmet diliyorum. Sizin aracılığınızla da tüm sevenlerime sesleniyorum, bu zor günlerde ne olur evden dışarı çıkmayalım. Sorunuza tekrardan dönecek olursak, Bursa'yı, Bursa'nın herşeyini çok özledim. Elbette yarışma sadece Bursa ve sevdiklerimle sınırı değil. Türkiye'nin hemen hemen her ilinden ilçesinden sevdiklerim bana çok güzel mesajlar yolladı. Yarışmada ki performansımdan daha çok dürüst karakterim den bahsedildi. Bu durumda beni oldukça mutlu etti ve duygulandırdı. Herkese çok teşekkür ediyıorum. 

-SİZİN İÇİN SURVIVOR 2020 SONA ERDİ ŞİMDİ Kİ PLANLARINIZ NELERDİR?

Şu an için her hangi bir planım yok. Düşünme aşamasındayım. Net bir şekilde dile getirebilirim ki tek düşündüğüm şey eskiye dönmek ve ondan sonra önüme bakabilmek. Evet bir yarışma benim için sona erdi. Maceram yarım kaldı, ama şimdilik virgül koyduk diyebilirim.

-BU GÜZEL SOHBET İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. SON OLARAK BURSA.COM TAKİPÇİLERİ VE SEVENLERİNİZ İÇİN BİR MESAJINIZ VAR MI?

Bana bu güzel fırsatı verdiğiniz için ben teşekkür ederim. Açıkçası tüm dünya gibi ülkemizde zor günler geçiriyor. İnanıyorum ki kısa bir süre içerisinde bu virüsten kurtulacağız. Ancak o zamana kadar lütfen zorunlu olmadıkça evden dışarı çıkmayınız ve 65 yaş üzeri akrabalarınızın, komşularınızın hatırlarını sorun ve ihtiyaçlarını gidermeye çalışın. 

 

İlgili haber için tıklayın.

Güzel oyuncu Bahar Şahin koronavirüse bela okudu

Yorum Ekle

İlgili Haberler