Survivor 2016'da hangi ünlüler yarışacak?

Survivor 2016 yarışmacı başvuruları başladı. Survivor 2016 ünlüler gönüllüler başvuru tarihleri Acun Ilıcalı’nın 2016 yılı Şubat ayında başlayacak olan Survivor Ünlüler Gönüllüler 2016 için yarışmacı başvuru tarihleri belli oldu.

Survivor 2016'da hangi ünlüler yarışacak?
- A +

 

TV8 ekranlarında bu sene yayınlanan Survivor All Star ekrana geldiği Şubat ayından itibaren reyting listelerini alt üst etti. Yayınlandığı her gün reyting birincisi olan Survivor All Star sona ererken, yeni sezon için çalışmalar da başladı. Acun Ilıcalı Survivor 2016 için gönüllüler takımı seçmelerine başlıyor. Survivor 2016 başvuruları TV8 internet sitesi üzerinden yapılabiliyor. Survivor yeni sezon Ünlüler Gönüllüler yarışması Mart 2016′da TV8 ekranlarında olacak. 11. sezonuyla ekrana gelecek olan Survivor için ünlü isimlerin adı geçiyor.

Daha önce Acun Ilıcalı’nın Fenerbahçe’nin efsane kaptanı Alex De Souza’ya teklif götürdüğü ancak Acun Ilıcalı’nın da yakın arkadaşı olan Alex’in kabul etmediği iddia edilmişti. Acun Ilıcalı’nın ünlü oyuncu Kerem Bürsin’e de Survivor için teklif yaptığı konuşuluyor.

SURVİVOR 2016′DA HANGİ ÜNLÜLER YARIŞACAK?

Bu Tarz Benim yarışması ile adını duyuran Ayşegül Melisa Doğan Survivor 2016′da yarışacak. Sunucu ve oyuncu Dilara Gönder, Ünlü Sanatçı Gökhan Tepe, Ütopya’da yarışmacı olan İnci Satır, Ünlü Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu benzerliğiyle dikkatleri çeken İsmail, Seda sayan ile Sinan Engin’in oğulları Oğulcan Engin, Şarkıcı Özgün, bir çok dizide oynayan Güzel Oyuncu Selin Şekerci, Türkiye’yi temsilen Güney Kore’de gerçekleşen Uluslararası Erkek Güzellik Yarışması Manhunt International’da dünya birincisi seçilen Tolgahan Sayışman, Güzel Anadolu Efes’in pon pon kızlarından biri olan Tuğba İldiz, Şeref Meselesi’ndeki performansıyla adından söz ettiren Yasemin Allen’de Survivor yeni sezonunda yer alması beklenen diğer isimler. (TvAktuel)

Yorum Ekle

İlgili Haberler