Sınav belgesini getir, bisikleti kap!

Bursa Büykşehir Belediyesi, Temel Eğitimden Ortaöğretim’e Geçiş (TEOG) sınavında Bursa’da ilk 500’e giren öğrencilere bisiklet hediye ediyor.

Sınav belgesini getir, bisikleti kap!
- A +

 

Bursa Büykşehir Belediyesi, Temel Eğitimden Ortaöğretim’e Geçiş (TEOG) sınavında Bursa’da ilk 500’e giren öğrencileri bisiklet ile ödüllendiriyor. Belediyenin başlattığı kampanyadan yararlanmak isteyen öğrencilerin 10 Temmuz’a kadar sınav sonuç belgeleri ile Büyükşehir Belediyesi’ne başvurmaları gerekiyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, TEOG sınavında Bursa’da ilk 500’e giren öğrencileri bisikletle ödüllendiriyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen öğrencilerin en geç 10 Temmuz Cuma gününe kadar yerleştirme puanı sonuç belgesi ile Büyükşehir Belediyesi’ne başvurması gerekiyor.

Eğitim kurumlarının fiziki eksikliklerinin giderilmesinden spor salonları yapılmasına ve eski yıpranan okul binalarının yenilenmesine kadar her alanda eğitime önemli destekler veren Büyükşehir Belediyesi, öğrencileri motive etme yolundaki çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl derslerinde başarılı olan binlerce öğrenciye bisiklet, üniversite sınavında ilk 10’a girmeyi başaran bir öğrenciye otomobil ve ilk bine giren öğrencileri de yine bisikletle ödüllendiren Büyükşehir Belediyesi, TEOG sınavında başarı gösteren öğrencileri de ödülsüz bırakmadı. TEOG sınavında Bursa genelinde ilk 500’e giren öğrencilere, Büyükşehir Belediyesi tarafından bisiklet hediye edilecek.

BAŞVURU İÇİN SON GÜN 10 TEMMUZ

TEOG Sınavında Bursa genelinde ilk 500’e giren öğrenciler, Büyükşehir Belediyesi’nin bisiklet kampanyasından yararlanmak için en geç 10 Temmuz Cuma günü saat 17.00’a kadar başvuruda bulunması gerekiyor. Başvurular kimlik belgesi ve TEOG Yerleştirme Puanını gösteren belge ile Heykel’deki eski Adli Tıp Sokağında bulunan BUSKİ Tahsilat bürosunun üst katındaki Sosyal Hizmet Şube Müdürlüğü’ne yapılacak.

 

Yorum Ekle

İlgili Haberler