Sıcak asfalt istiyoruz

Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı Atlas Mahalle Muhtarı Abdullah Arslan Bursa.com’a yaptığı özel açıklamada, “Bursa ile bağlantımız olan tek yolumuz bakımsızlıktan dolayı çok kötü durumda” dedi.

- A +

 

Müzekker SUBAŞI/BURSA.COM

Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı Atlas  Mahalle Muhtarı Abdullah Arslan Bursa.com’a yaptığı özel açıklamada, “Bursa ile bağlatımız olan tek yolumuz bakımsızlıktan dolayı çok kötü durumda. Köyümüze çıkan yol çok kötü. Yolun bir çok yerine yapılan yamalar dağıldı. Yazın bile bu yollardan zor geçiyoruz. Kışın özellikle kar yağdıktan sonra köyümüze ulaşım tamamen duruyor.  Köyde oturan vatandaşlarımız gelip giderken büyük zorluk çekiyor. Geçtiğimiz günlerde bir çok araç yolda kaldı. Kendi özel aracı olmayan zaten şehre inemiyor. Bu konuda defalarca başvurmamıza rağmen hala bir netice alamadık. Yetkililerden bu sorunumuza acilen bir çözüm getirmelerini istiyoruz” dedi.

 SICAK ASFALT İSTİYORUZ

Atlas  Mahalle Muhtarı Abdullah Arslan civar mahallelerle bağlantılı olan yollarda da sorun yaşadıklarını ifade ederek, “Bizi şehre bağlayan anayolun haricinde diğer mahallelerle de bağlantımızı sağlayan yollarımızda son derece bozuk. Asfalt yer yer çökmüş durumda. Asfalt yama çalışmaları zaman zaman yapılıyor ama bu da yetmiyor.  Biz ana yolumuza ve bizi diğer mahalle bağlayan ara yollarımıza daha dayanıklı olan sıcak asfalt yapılmasını istiyoruz” diye konuştu. Muhtar Abdullah Arslan son olarak Nilüfer Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduklarını dile getirerek, “Köylümüz adına mahallemizde yürütülen projelerde, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey başta olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ