Seksenler başlıyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Seksenler’in yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Böylece dizinin yayın tarihi de belli oldu.

Seksenler başlıyor!
- A +

 

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Seksenler’in yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Böylece dizinin yayın tarihi de belli oldu.

Yeni sezon tanıtımında vefat eden Rasim Öztekin'le ilgili sahneler izleyenleri duygulandırdı. 

Yeni sezonunda daha komik, daha eğlenceli ve daha neşeli izlenecek olan Seksenler’in yeni fragmanı da yayınlandı. Sürpriz isimlerle yoluna devam edecek olan dizinin yeni sezon ilk bölümü 24 Haziran Perşembe günü izleyici ile buluşacak.

DİZİYE GERİ DÖNÜYOR

Seksenler dizisi, bu sezon da yeni katılan oyuncularıyla ve gülümseten hikayeleriyle adından çok söz ettirecek. Diziye katılan oyuncular arasında; Zeynep Demirel ve Reha Özcan gibi sevilen, popüler isimler yer alıyor. Ayrıca Seksenler dizisinde “Çağatay” karakterini canlandıran başarılı oyuncu İlker Ayrık diziye yeniden dönüyor.

ZEYNEP DEMİREL EŞİNİ CANLANDIRACAK

Çağatay rolünde gördüğümüz İlker Ayrık, hikâye gereği uzun zaman önce Belçika’ya gitmişti. Dizide bir süredir Belçika’da olan Çağatay bu sezon sürpriz bir şekilde mahalleye geri dönüyor.

İlker Ayrık’ın Seksenler dizisine geri dönmesiyle beraber, dizide yepyeni, çok eğlenceli bir hikâye de başlıyor. Belçika’da herkesten gizli evlenen Çağatay, Belçikalı eşi Amelie (Zeynep Demirel) ile beraber Rukiye’nin karşısına çıkıyor.

İzleyicinin birçok sinema ve televizyon projesiyle yakından tanıdığı Reha Özcan da Seksenler kadrosuna edebiyat öğretmeni olarak katılıyor. Ayrıca diziye mahallenin lisesi ve oradaki öğrenciler de dahil oluyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler