sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Sedef'e son veda

Balıkesir’de, festivalde atılan havai fişeğin yakınından geçmesiyle heyecana kapılarak kalp krizi geçirdiği belirtilen ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 24 yaşındaki üniversite öğrencisi Sedef Baysal, Muğla’nın Marmaris ilçesinde gözyaşları içinde toprağa verildi.

Sedef'e son veda
- A +

 

Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 4. Sınıf öğrencisi Sedef Baysal, geçen 31 Mayıs’ta Bandırma Belediyesi’nin düzenlediği 26. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali’ne katıldı.
 

2 DEFA BY-PASS GEÇİRMİŞ

Şarkıcı Bengü’nün de konser verdiği festivalde atılan bir havai fişek, daha önce 2 defa by pass ameliyatı olan Sedef’in yakınından geçti. Heyecana kapılan Sedef Baysal, kalp krizi geçirdi. Ambulansla Bandırma Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Baysal’ın duran kalbi tekrar çalıştırıldı. Baysal, yoğun bakım ünitesinde yer olmadığı gerekçesiyle Yalova Özel Hastanesi’ne sevk edildi. Baysal, burada doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

MEZUNİYET TÖRENİNİN ARDINDAN AİLESİNİN YANINA DÖNECEKTİ

Genç kızın cenazesi ailesinin yaşadığı Marmaris’e gönderildi. İkindide Baysal için Eski Cami’de cenaze töreni düzenledi. Törene baba Basri Baysal, genç kızın çocukluk ve üniversiteden arkadaşları ile yakınları katıldı. Bugün yapılacağı açıklanan mezuniyet törenin ardından ailesinin yanına dönmesi beklenirken cenazesi gelen genç kızın üzerine duvağı serilen tabutu camiye getirildiğinde gözyaşları sel oldu.

 

Cenazede tek evladını kaybetmenin acısını yaşayan Basri Baysal güçlükle ayakta durabildi. Kılınan namazın ardından Baysal’ın bir süre omuzlarda taşınan cenazesi ilçe mezarlığına götürülüp, gözyaşları içinde toprağa verildi.

 

Yorum Ekle

İlgili Haberler