Sedat Dursun "Her maçımız final"

Bursaspor’un genç savunma oyuncularından Sedat Dursun, geçtiğimiz hafta oynadıkları Adana Demirspor ile cumartesi günü deplasmanda oynayacakları Büyükşehir Belediye Erzurumspor karşılaşmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Sedat Dursun "Her maçımız final"
- A +

 

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde bugün gerçekleştirilen çalışma öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan genç savunma oyuncusu Sedat Dursun, “Her maçımız final. Hepsini kazanmak istiyoruz” diyerek şunları söyledi: “Demirspor maçı zor olacaktı. Ona göre hazırlandık. Kazanmamız gereken bir maçtı. Sahada istekli, arzulu bir oylun vardı. Arkadaşlarımın ayağına sağlık. Önemli bir galibiyet aldık. Artık ligin boyu kısalmaya başladı. Hedefimize adım adım ilerliyoruz. Yeni teknik direktörümüz İbrahim Üzülmez ile birlikte maçlara iyi motive oluyor ve hazırlanıyoruz. Bu hazırlanma da maçta kendisini gösteriyor. Bize ligdeki tecrübelerini ve hırsını aktarıyor. Bizde ondan nasipleniyoruz.”

11 MAÇIMIZ VAR

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile zorlu bir maçımız var. Her sonuç olabilir. Ama biz her maçımıza final olarak bakıyoruz. Her maçımızı kazanmak istiyoruz. Deplasmanda iyi bir başarı çizgimiz var. Deplasman başarısını devam ettirmek niyetindeyiz. Eskişehir maçı hariç içeride kazanma alışkanlığımız var. Tabii ki Erzurum’da hedefimiz 3 puanla dönebilmek. Bunun için hazırlanıyoruz.”

Yorum Ekle

İlgili Haberler