Şahan Gökbakar’dan Cem Yılmaz'a vergi cevabı

Vergi listesinin açıklanmasının ardından ilk 100’e giremeyen Şahan Gökbakar yapılan yorumlara sosyal medyadan cevap verdi.

Şahan Gökbakar’dan Cem Yılmaz'a vergi cevabı
- A +

 

Recep İvedik serisiyle gişede rekorlar kıran Şahan Gökbakar vergi listesinde ilk 100’girememesinin yapımcıdan alamadığı 25 milyon TL’nin sebep olduğunu işaret etti. Gökbakar, buna rağmen 3 milyon TL vergi ödediğini belirtti.

Vergi rekortmenleri listesinde 58. Sırada yer alan Cem Yılmaz listenin açıklanmasının ardından 'Benim vergi listesinde 58. olmam olimpiyatta 100 metrede yan kulvarda duran ama koşmayan Usain Bolt'u geçmek gibi bir şey herhalde. Tebrikler'  twete atmış ve bu açıklama Şahan Gökbakar’a gönderme olarak algılanmıştı.
Şahan Gökbakar’ın açıklaması da Cem Yılmaz’a cevap oalrak yorumlandı.

İşte Şahan Gökbakar’ın açıklaması

Çalınan 25 milyon TL’me rağmen 3 milyon TL vergi vermişim. Hesap et, çalınanın yüzde 35’ini. Yani ilk 100 kişi adam da 100-150 arası adam değilmiş gibi bir mantık var sanki bazılarında. Hani ‘Şahan nerede ya listede’ diyen bazı dedikoduculara cevap olsun. Ayrıca bir de o çalınan paranın kurumlar vergisini de şirket olarak 4 milyon TL devlete ödedik. Oldu mu? Allah başkasının cüzdanıyla ilgilenen leş kargalarını uzak tutsun hepimizden 

Yorum Ekle

İlgili Haberler