Sağlam'dan Batalla'ya yeşil ışık!

Ertuğrul Sağlam, Bursasporlu taraftarların takıma dönmesini istediği Arjantinli maestro Batalla'nın transferi için olumlu konuştu.

Sağlam'dan Batalla'ya yeşil ışık!
- A +

 

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yeşil-beyazlı camianın geri dönmesini istediği Batalla'nın transferi için yeşil ışık yaktı! Şampiyonluğun saha içindeki en büyük mimarlarından olan Arjantinli maestroyla ilgili olarak, Olay TV'de gerçekleştirilen telefon bağlantısında konuştu. Çin'de top koşturan 31 yaşındaki Süper Bücür ile ilgili bir soru üzerine Ertuğrul Hoca, "Batalla'nın dönmesini ben de isterim. Ama bunun gerçekleşebilmesi için şartların oluşması gerek. Bu işler karşılıklı anlaşma gerçekleşirse olur" dedi.

VOLKAN VE SERDAR KALMALI
Sağlam, Volkan Şen, Serdar Aziz gibi milli oyuncuların takımda kalmasını istediğini belirterek, "Ozan Tufan'a teklifler geldiğini biliyorum. Ancak hiçbir kulüple henüz şartlar oluşmuş değil. Zaten Ozan illa ki satılacak diye bir şey de yok" dedi.

BURSA'YA GELİYOR
Ertuğrul Sağlam, salı günü (yarın) 1 günlüğüne Bursa'ya gelip, yeşil-beyazlı yönetimle transfer konularını masaya yatıracaklarını sözlerine ekledi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler