PTT Şubesi istiyoruz

Bursa’nın Nilüfer İlçesi’ne bağlı Kızılcıklı Mahalle Muhtarı Engin Şahin Bursa.com’a yaptığı özel açıklamada, “Bursa’nın en güzide mahallelerinden biri olan Kızılcıklı’ya PTT şubesi istiyoruz” dedi.

- A +

 

Müzekker SUBAŞI/BURSA.COM

Bursa’nın Nilüfer İlçesi’ne bağlı Kızılcıklı Mahalle Muhtarı Engin Şahin Bursa.com’a yaptığı özel açıklamada, “Bursa’nın en güzide mahallelerinden biri olan Kızılcıklı’ya PTT şubesi istiyoruz. Kuveytlilerin gözdesi olan mahallemizde PTT şubesi şart oldu. Özellikle Kuveytliler faturalarını ödemek için Görükle Göçmen Konutları’na gidiyor. Türkçe bilmeyen bu insanlara bu çok zor geliyor. Gerekli girişimlerde bulunduk. İnanıyorum ki mahallemize en kısa sürede bir PTT şubesi açılacaktır” dedi.

SAĞLIK OCAĞI İSTİYORUZ

Kızılcıklı Mahalle Muhtarı Engin Şahin, “Bursa’nın en yeni yerleşim alanlarından biri olan mahallemiz sürekli göç alıyor. Bu da ister istemez bazı sorunları da beraberinde getiriyor. mahallemiz şu anda Bursa’nın gözde mahallelerinden biri. İnşaat sektöründe patlama var. Şu anda özellikle yabancıların gözdesi olan mahallemizin değeri hızla yükseliyor” dedi. Mahallede en büyük sorunun sağlık ocağı olduğunu dile getiren muhtar Şahin, “Doktorlarımız bir inşaat firmasına ait eski bir baraka da hizmet veriyor. Sağlık ocağımızın sağlıklı hiz met verebileceği bir binası yok. Bu konuda gerekli girişimlerimizi yapıyoruz. Mahallemize yakışır bir sağlık ocağı istiyoruz” diye konuştu. Muhtar son olarak, “Nilüfer Belediyesi her hangi en ufak bir sorunumuzda dahi anında çözüm üretmek için çaba sarf ediyor. Vatandaşlar adına mahallemizde yürütülen projelerde, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey başta olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ