Petek Dinçöz'e milyonluk hediye

Serkan Kodaloğlu ile 8 yıllık evliliğini tek celsede bitirdikten kısa süre sonra evlenen Petek Dinçöz'e yeni eşi Nida Büyükbayrakdar'ın düğün hediyesi olarak 1 milyon 300 bin lira değerinde bir saat verdiği öğrenildi.

Petek Dinçöz'e milyonluk hediye
- A +

 

Mart ayında bir çocuğunun babası Serkan Kodaloğlu ile 8 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Petek Dinçöz, önceki akşam çocukluk aşkı Nida Büyükbayrakdar ile nikah masasına oturdu. İstanbul'da bir düğün yapan Dinçöz'e eşinden gelen hediyede belli oldu.

GELİNLİĞİYLE GÖZ KAMAŞTIRDI

Yıllar önce aşk yaşayan ancak yollarını ayıran Petek Dinçöz ile Nida Büyükbayrakdar, önceki akşam İstanbul'daki bir otelde nikah masasına oturdu. Kısıtlı sayıda davetlinin katıldığı törende çiftin nikah şahitliğini Çetin Kırışgil ile Ayça Açelya yaptı. Düğününde derin göğüs dekolteli sade göğüs dekolteli bir gelinlik giyen şarkıcı, gecenin ilerleyen saatlerinde eşinin gözünün içine bakarak şarkı söyledi.

PETEK'E MİLYONLUK HEDİYE

Gazeteci Bilal Özcan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Büyükbayrakdar'ın Dinçöz'e pırlanta taşlarla süslü özel seri bir saat hediye ettiğini söyledi. Özcan, saatin fiyatının 72 bin dolar yani yaklaşık olarak 1 milyon 300 bin lira olduğu da sözlerine ekledi.

İlgili haber için tıklayın.

Android kullananlar dikkat: Telefona gizlenen 35 zararlı uygulama tespit edildi

Yorum Ekle

İlgili Haberler