Panik yok! "Boşanmıyorlar"

The Simpsons'ın yapımcısı Al Jean'in Variety dergisine verdiği röportajda, 27. sezonda Marge ve Homer'ın evlilik müesseselerinin üstünde kara bulutların gezeceğine işaret edince Simpson hayranlarını ayağa kalktı

Panik yok! "Boşanmıyorlar"
- A +

 

Efsane çizgi film The Simpsons'ın yapımcısı Al Jean'in Variety dergisine verdiği röportajda, 27. sezonda Marge ve Homer'ın evlilik müesseselerinin üstünde kara bulutların gezeceğine işaret edince sadık Simpsoncılar interneti fena karıştırmıştı Gelen tepkilerin yoğunluğu üstüne bir Twitter üstünden bir açıklama yapan Al Jean beklenen müjdeyi de verdi: Marge ve Homer boşanmıyor!

Geçtiğimiz hafta 7 Haziran’da Variety dergisinde yayınlanan röportajında dizinin 27. Sezonuyla ilgili merak edilenlerden bahsetmişti Al Jean. Homer’ın 2016 seçimlerinde mutlaka oy kullanacağını ve Bart’ın Boyhood filmindeki gibi geçmişe dönüş sahneleriyle ekrana gelecek bir bölümü olduğu bu bilgiler arasındaydı.

Simpson hayranlarını ayağa kaldıran şey ise Al Jean’in röportajında, Homer ve Marge’ın ‘yasal olarak’ olarak ayrılacağını, Homer’ın aslında narkolepsi hastası olduğunun ortaya çıkacağını ve Lena Dunham’ın seslendireceği eczacısına aşık olacağını söylemesi olmuştu. Dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerden Homer ve Marge’ın ayrılığına tepki mesajları yağmaya başlayınca, Al Jean çareyi konu hakkında herkesi rahatlatacak bir açıklama yapmakta buldu:


Yazdığı tweette, ‘Homer ve Marge’ın ayrılacaklarını söylemedim, onların İsa’dan daha büyük olduklarını söyledim!’ diyen Al Jean, röportajda söylediği şeylerin çok farklı şekilde yansıtıldığını ifade etti.

Al Jean’in attığı tweetin ardından da The Simpsons’ın resmi Twitter hesabından da konuyu destekleyen bir paylaşım yapıldı. Bart’ın genelde kendisine verilen cezaları yazdığı karatahtaya bu kez, “Homer ve Marge ayrılmıyorlar!’ yazdığı resmi, ‘Retweetleyin ve söylentileri durdurun!’ cümlesiyle paylaşıldı.

Yorum Ekle