Özlüce'de Bölükbaşı'na taraftar tepkisi!

Bursaspor Özlüce Tesislerinde bir grup taraftar Başkan Recep Bölükbaşı'na yönelik protestoda bulundu.

Özlüce'de Bölükbaşı'na taraftar tepkisi!
- A +

 

Saat 22:00 gibi Özlüce'de bir araya gelen 30 kadar Bursaspor taraftarı Başkan Recep Bölükbaşı'na yönelik protestoda bulundu.

Bursasporlu taraftarlar: "Üzülerek görüyoruz ki, adına başka takım taraftarları tarafından onur verici, gurur verici pankartlar yapılan Başkandan, Bursa'nın gerçeklerinden bir haber ve camianın büyüklüğünden bi haber bir Başkanla karşı karşıya kalmış bulunmaktayız. Taraftarın sessizliğinden cesaret alarak, sanki Bursaspor Başkanlık koltuğunda oturmuyormuş gibi bulunup bir bakkal işletiyormuş gibi bir uslup takınan kişiye söyleyeceğimiz çok şey vardır ama, o koltukta oturmuş olan Orhan Özselek’in, Murat Gülez'lerin İbrahim Yazıcı'ların hatırına daha ağır konuşmuyoruz. Çünkü Bursaspor Başkanlık makamının ne kadar değerli ve saygın bir makam olduğunu biliyoruz. Bizim bu gösterdiğimiz hassasiyetin Recep Bölükbaşı tarafından da gösterilmesini ve o koltuğa yakışır uslup ve tavırlar içinde bulunmasını bekliyoruz.

Bugüne kadar yapılanlara baktığımızda, şunu söyleyebiliriz ki Recep Bölükbaşı’nın Aktif Bank’ta çokça olan kredisi taraftar nezdinde kredisini bitirmiştir. Ya bu kulübü büyük Bursaspor taraftarının kırmızı çizgilerini dikkate alarak yönetir, ya da biz Bursaspor taraftarları uzun yıllardan beri yapmadığımız gerçek kongreyi 8 Ağustos’ta kupa maçında yer mekan neresi olursa olsun olağan üstü kongreyi yapar ve bu kulübü hak ettiği gibi yönetmeyen kişileri aşık oldukları koltuktan indirmesini de çok iyi bilir. Unutulmasın ki gerçek kongreler her zaman 15 günde bir taraftarlar tarafından stadyumda yapılır ve tarihte görüldüğü gibi kazanan her zaman taraftar olmuştur. Gerek Recep Bölükbaşı, gerek Bursaspor küçük olsun benim olsun mantığıyla onu buraya itenler umarız bu açıklamamızı dikkate alırlar. Almadıkları taktirde de büyük taraftar kongresine hazırlıklı olsunlar." açıklamasını yaptı.

 

Bursa.com özel haberidir..

Yorum Ekle

İlgili Haberler