Oryantal Didem, nasıl tacize uğradığını anlattı

Cihangir'de magazincilere konuşan dansöz Didem Kınalı, sahnede yaşadığı zorluklardan bahsetti. Sahneye geç çıktığında müşterilerin kendisine leblebi attığını söyleyen Kınalı, "Para takarken göğüslerime dokunmaya çalıştılar" sözlerini kullandı.

Oryantal Didem, nasıl tacize uğradığını anlattı
- A +

 

'Oryantal Didem' olarak adını tüm Türkiye'ye duyuran Didem Kınalı, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Kınalı, sahnede yaşadığı zorluklardan, kıyafet tercihlerinden ve rapçi Murda'ya olan kırgınlığından bahsetti.

"ÇOĞU KEZ TACİZE UĞRADIM"

Sahnede yaşadığı zorluklardan bahseden Didem Kınalı, "Sahneye geç çıktığımda müşteriler leblebi atardı. Leblebiyi geçtim çoğu kez sahnede tacize uğradım. Para takarken göğüslerime dokunmaya çalışanlar oluyordu. Kulise gelen lüks hediyeler ve yemek davetlerinden hiç bahsetmiyorum bile" ifadelerini kullandı.

"MODA ÇIPLAKLIKSA ONA UYMAK İSTEMEM"

Gülşen'in son dönemlerde giydiği iddialı sahne kostümlerine de değinen Didem Kınalı, kendisini çok beğendiğini ve yaptığı hareketleri doğru bulduğunu belirtti. Kınalı, "Yasaklar çözüm olmaz. Hem moda dediğimiz şey değişkendir. Moda çıplaklıksa eğer ona uymak istemem. Bedenime ne uyuyorsa onu giyerim" dedi.

"MURDA'YA KIRILDIM"

Türkiye'de oryantal olmanın zorluğundan dem vuran Didem Kınalı, rapçi Murda'nın sahnede kendisine para atan hayranına "Ben dansöz müyüm de para takıyorsun" açıklamasının sorulması üzerine ise "Dansöz kelimesi aşağılayıcı bir ifade olarak kullanıldığı için kırıldım" şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler