Ölüm öncesi özçekim !

Adana’da 5 ölümlü trafik kazasından hemen önce ölenlerden 3’ünün özçekim yaptığı ortaya çıktı.

Ölüm öncesi özçekim !
- A +

 

Edinilen bilgiye göre, olay Yüreğir ilçesine bağlı Havutlu Mahallesi’nde Karataş Bulvarı üzerinde dün meydana geldi. İddiaya göre, Adana’dan Karataş yönüne giden Özgür Yüzgeç’in kulladığı 01 BB 399 plakalı cip, Havutlu’yu geçtikten sonra karşısına köpek çıktı.

Sürücü köpeğe çarpmamak için direksiyonu kırınca karşı şeride geçerek Hakan Yıldırmaz (37) yönetimindeki 01 BEG 22 plakalı kamyonete çarptı. Çarpışmanın etkisiyle iki araç da yol kenarına savrularak takla attı. Kamyonetin içinde bulunan Hakan, babası Mehmet ve annesi Zekiye Yıldırmaz ile teyzesi Gülcan Ant olay yerinde hayatını kaybetti. Gülcan Ant’ın eşi Kazım Ant ise kaldırıldığı Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Cip ve kamyonette bulunan toplam 6 kişi de yaralı olarak çeşitli hastanelere kaldırıldı. Yaralılardan 2’sinin çocuk olduğu, bunlardan 4 yaşındaki Doğukan Yıldırmaz’ın komada olduğu öğrenildi. Ayrıca yaralılardan Yıldız Ant’ın da durumunun ağır olduğu belirtildi. Diğer yaralıların ise durumunun iyi olduğu öğrenildi.

KAZADA ÖLEN MEHMET, ZEKİYE YILDIRMAZ İLE GÜLCAN ANT’IN ÖZÇEKİM YAPTIĞI ORTAYA ÇIKTI

Karataş’tan evlerine dönerken kaza geçirip hayatını kaybeden karı koca Mehmet, Zekiye Yıldırmaz ve akrabaları Gülcan Ant’ın kazadan hemen önce özçekim yaptığı ortaya çıktı. Özçekimde Mehmet Yıldırmaz’ın önde durduğu Zekiye Yıldırmaz’ın arka sağda Gülcan Ant’ın ise arka sağda durduğu ve gülerek poz verdikleri görüldü. Özçekimin yanı sıra kazada ölen karı koca Kazım ve Gülcan Ant’ın da çocukları ve torunlarıyla birlikte fotoğraf çektirdiği ve aynı karede olduğu görüldü. Kazada ölen Mehmet Yıldırmaz, kazada yaralanan 4 yaşındaki Doğukan Yıldırmaz ve komada olan Yıldız Ant’ın da fotoğrafları ortaya çıktı.

Zekiye Yıldırmaz feci kazada olay yerinde kamyonetin içinde hayatını kaybetti. Yıldırmaz’ın sosyal paylaşım sitesinde kazada hayatını kaybettiği kamyonetin başında fotoğraf çektirip paylaştığı ortaya çıktı. Yıldırmaz’ın bu fotoğrafına arkadaşları da çok sayıda yorum yaptı.

Yorum Ekle