sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Mutlu'nun annesi isyan etti!

Bir televizyon kanalındaki ses yarışmasıyla tanınan ve uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan Mutlu Kaya'nın annesi Hanım Kaya, Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı.

Mutlu'nun annesi isyan etti!
- A +

 

Yaşadığı zorlukları canlı yayında dile getiren Hanım Kaya'nın sözleri yürekleri dağladı. Programın sunucuları Lerzan Mutlu, Oya Aydoğan ve Sinan Özedincik gözyaşlarını tutamadı.

Mutlu Kaya'nın annesi Hanım Kaya şöyle konuştu:

"BİR ARPA TANESİ KADAR İLERLEME VAR"

Kızımın sağlık durumunda bir arpa tanesi kadar ilerleme var. Doktorlar umut var diyorlar, çünkü tepki vermiş. O umutla nefes alıyorum, o umutla yaşıyorum. Mutlu hala yoğun bakımda. İnşallah açar gözünü.

"GÖKHAN TÜRKMEN ARAMADI"

"Sesi Çok Güzel" yarışmasına bizim adımıza başvuru yapmışlar. Mutlu bir gün "Anne bir arkadaştan haber geldi, kurtulacağız" dedi. Çok sevindi. Tüm masrafları onlar karşıladılar, yoksa İstanbul'a bile gelemezdik. Olaylardan sonra Sibel Can geldi sağ olsun, "Gerekirse yine gelirim" dedi. "Mutlu gözünü açsın, gerekeni yaparız" dedi. Program çalışanlarından ise arayıp soran kimse olmadı. Ne Gökhan Türkmen, ne de başka biri, kimse aramadı beni. Sibel ablası Mutlu'ya çok önem verdi. Ama şu zamana kadar onun da bir yardımı olmadı. Bana bir şey vermedi.

"KIZIMIN ERKEK ARKADAŞI YOKTU"

Babasının borçları var. Her yerin kapısını çaldım, Mutlu'yu işe almaları için. Ekmek alamıyorduk, Mutlu kantinde çalışmaya başladı. Kızımız bizden gizli bir şey yapmadı. Ailemiz bize hep destek oldu. Vuran kişinin bizim ailemizle alakası yok. Kızımı vuran kişiyi tanımıyorum. Kızımı neden vurduklarını öğrensem, Türkiye'ye cevabını vereceğim. Amcası yok ki amcasının oğlu kızımı vursun. Aynanın önünde prova yapıyordu. Herkes dedi ki "Sen çok durgunsun yarışmada" Buzlu camdan hedef alınmış ve ateş edilmiş. Sabaha karşı 03.00'te vuruldu. Kızımın erkek arkadaşı yoktu.

"TATLISES PARASI OLMASAYDI KURTULUR MUYDU?"

Kızım evlen dedim, evliliğe karşıydı, "Okumak istiyorum" dedi. "Her şey senin için anne, sen bana çok emek verdin" dedi. İbrahim Tatlıses parası olmasaydı kurtulur muydu? Ben ise Mutlu'yu hastaneye götürüp getiremiyorum. Dostlarım olmasa hastaneye gidecek param yok. Dünyaya sesimi duyurmak istiyorum, Mutlu'nun kurtulmasını istiyorum.

Anne Kaya'nın ardından söz alan Lerzan Mutlu ise iş adamları ve belediye başkanlarına seslendi:

"BELEDİYE BAŞKANLARINA SESLENİYORUM"

Belediye başkanlarına sesleniyorum. Konserlerimde alacağım parayı Mutlu Kaya'nın ailesine teslim edeceğim. İki konserimden alacağım paraya dokunmayacağım. İş adamlarına sesleniyorum. Nasıl bir konser istiyorsanız, seve seve çıkıp sahne alacağım.

Yorum Ekle

İlgili Haberler