MÜSİAD siyasi parti liderleriyle görüşecek

Nail Olpak başkanlığındaki MÜSİAD heyeti, yarın AK Parti Genel Başkanı Davutoğlu ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile bir araya gelecek.

MÜSİAD siyasi parti liderleriyle görüşecek
- A +

 

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nail Olpak, beraberindeki heyetle birlikte AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret edecek.

MÜSİAD'ın  açıklamasına göre, derneğin geçen hafta sonu Eskişehir'de gerçekleştirdiği 90. Genel İdare Kurulu toplantısında, milletvekili genel seçimi sonrası ortaya çıkan siyasi tablo 86 şube başkanının görüşleri alınarak değerlendirildi.

MÜSİAD, bu değerlendirmeyi ve derneğin kurumsal görüşünü aktarmak üzere Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) yeni dönemde yer alacak siyasi parti liderlerinden randevu talebinde bulundu.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu, yarın saat 15.00'da Çankaya Köşkü'nde, Nail Olpak başkanlığındaki MÜSİAD heyetini kabul edecek.

MÜSİAD heyeti yarın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile de saat 12.00'da CHP Genel Merkezi'nde bir araya gelecek.

Açıklamada, yeni dönemde TBMM'de temsil edilecek diğer siyasi partilerden de MÜSİAD'ın randevu talebine cevap beklenildiği kaydedildi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler