Gündem

Gezgin öğretmenden öğrencilere Doski Vadisi’nde santur sürprizi

Hakkari’nin yüksekova ilçesinde öğrenciler yeşile bürüne doski vadisinde, gezgin öğretmen ümit bartın’ın santur sürpriziyle keyifli zaman geçirdiler.

Gezgin öğretmenden öğrencilere Doski Vadisi’nde santur sürprizi
26-05-2024 19:29

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde öğrenciler, Doski Vadisi’nde "Gezgin Öğretmen" olarak tanınan Ümit Bartın’ın santur sürpriziyle keyifli zaman geçirdiler.


Bölgede yaptığı doğa gezileriyle sürekli ilgi çekici paylaşımlar yapan ve "Gezgin Öğretmen" olarak tanınan Ümit Bartın, öğretmen arkadaşı Esat Kamuk ile beraber öğrencilere Doski Vadisi gezisi düzenledi. Bartın, öğrencilere bir de sürpriz yaparak santur çaldı. Öğrencilere güzel bir anı yaşattıklarını belirten Bartın, “Yüksekova’nın en güzel manzaralarının oluştuğu bu mevsimde öğretmen arkadaşım Esat hocamla öğrencilerimizi yeşile bürünen Doski Vadisi’ne götürdük. Mezun olacak öğrencilerimizi bu güzel doğanın içinde santur sesiyle buluşturduk. Çocukların yüzündeki o mutluluğu gördüğümüzde bizler de çok çok mutlu olduk. Santur dinletisinin ardından çocuklarla doyasıya halaylar çekip eğlendik” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER