Merve Boluğur AVM'den kovuldu!

Daha önce defalarca maskesiz olarak dolaşırken görüntülenen ve iki kez 900 TL'lik para cezası kesilen Merve Boluğur, bu kez HES kodu krizi yaşadı.

Merve Boluğur AVM'den kovuldu!
- A +

 

Daha önce defalarca maskesiz olarak dolaşırken görüntülenen ve iki kez 900 TL'lik para cezası kesilen Merve Boluğur, bu kez HES kodu krizi yaşadı.

Nişantaşı’ndaki AVM’ye girmek isteyen oyuncu HES kodu göstermediği için içeri alınmadı. Boluğur'un güvenlik görevlilerine, "Beni tanımıyor musunuz?" dedi, ancak AVM’nin kapısından geri dönmek zorunda kaldı.

Milliyet'in haberine göre, kapüşonu ve maskesiyle tanınmakta zorlanan 33 yaşındaki oyuncu, Nişantaşı'nda AVM'den HES kodu uygulaması olmayınca geri çevrildi. Merve Boluğur, AVM'nin güvenlik görevlilerine "Uygulama kullanmıyorum" diyerek karşılık verip kendisine ayrıcalık tanınmasını istedi.

Oyuncunun "Beni tanımıyor musunuz?" çıkışı, görevlilerden karşılık bulmadı. Bunun üzerine Boluğur, alışveriş merkezinden çıkmak zorunda kaldı.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Nuh 17 Nisan 2021 13:34 Kendini ayrıcalıklı mı zannediyordu. Uygulama kullanmıyormuş hanım efendi. :) Maske kullanmayarak hakkıma da girmiş hakkımda haram olsun buna hadi güzelliği kurtarsın bunu

İlgili Haberler