Mehmet Şef'in kızı Sude kendine hayran bıraktı!

MasterChef'in Mehmet Şefi özel hayatında nasıl biri diye merak eden hayranlarını Mehmet Yalçınkaya'nın Instagram hesabında bir sürpriz karşıladı. MasterChef'in Mehmet Şef'ini kızı Sude ile gören hayranları fotoğrafı yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Mehmet Şef'in kızı Sude Yalçınkaya güzelliği ile sosyal medyada olay oldu!

Mehmet Şef'in kızı Sude kendine hayran bıraktı!
- A +

 

MasterChef Türkiye yeni sezon ile yine ilgi odağı olmayı başardı. Sevilerek izlenen yemek yarışması MasterChef Türkiye'nin dikkat çeken isimlerinden Mehmet Şef yani Mehmet Yalçınkaya sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden. Özel hayatı ile oldukça merak edilen MasterChef'in Mehmet Şef'i Mehmet Yalçınkaya'nın hayatı başarılarla dolu.

Almanya'da düzenlenen Ika Olimpiyade Der Köche A katagorisinde bronz madalya alarak dünya üçüncüsü olan Mehmet Şef, şimdilerde jüri olduğu MasterChef programında yarışmacılara kök söktürüyor. MasterChef'in Mehmet Şefi özel hayatında nasıl biri diye merak eden hayranlarını Mehmet Yalçınkaya'nın Instagram hesabında bir sürpriz karşıladı.

MasterChef'in Mehmet Şef'ini kızı Sude ile gören hayranları fotoğrafı yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Mehmet Şef'in kızı Sude Yalçınkaya güzelliği ile sosyal medyada olay oldu! İşte Mehmet Şef'in kızı Sude Yalçınkaya...

İlgili haber için tıklayın.

Halil Sezai'nin savcılık ifadesi ortaya çıktı!

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Ico 17 Eylül 2020 21:51 Mehmet şef yarışmacılara bağırdığı azarladığı kadar hanımına veya kızına yapabiliyormu merak ettim otoriter bir şef e benziyor otoriterse evde de aynıdır ama yine babacanlığı daha ağır basıyor

İlgili Haberler