Reklamı AçReklamı Kapat

Lacoste gelmedi, sosyal medya yıkıldı

Bugün özel jetle gelmesi beklenen Lacoste yetkilileri gelmedi. Bunun üzerine sosyal medyada konuyla ilgili çok fazla paylaşım yapıldı. Konu o kadar etkiliydi ki Başkan Recep Bölükbaşı sert açıklama yaptı. Bizler de o tweet’leri sizler için derledik.

Lacoste gelmedi, sosyal medya yıkıldı
- A +

 

Recep Bölükbaşı'nın daha önce açıkladığı ''29 Mayıs’ta New York’tan özel bir jet ile Yenişehir Havaalanı’na gelecek olan Lacoste yetkilileri Timsah Arena gezisi sonrası Bursaspor Özlüce Tesisleri’ni gezecek.'' açıklamasındaki tarihi bugün içindi ancak bir gelişme olmayınca ongrede başkanlık için yarıştığı Timur Noyan'in ekibinde bulunan eski yönetici İlhan Uslu twitter’da bu paylaşımda bulundu.

Daha sonra başka kullanıcılardan da farklı tweet’ler geldi.

İşte o tweet'ler..

 Recep Bölükbaşı Lacoste haberleri ile ilgili çok sert konuştu. Bölükbaşı ''Lacoste için insanlar aportta bekliyor bu konuda eleştiriler başlamış. Çok kısa bir zaman içerisinde gelecekler kimsenin şüphesi olmasın. Bu anlaşma mutlaka olacak. O zaman bu konuda yazan ve taraftarımızı yönlendiren insanlar ne diyecekler merak ediyorum. Ben de o zaman konuşacağım.'' açıklamasını yaptı.

Bursa.com

Yorum Ekle

İlgili Haberler