Köpeğini bulana 3 bin lira verecek

Muğla Bodrum'da yaşayan ses ve sinema sanatçısı Gülistan Okan, bir hafta önce evinin bulunduğu siteden kayıplara karışan köpeğinin bulunması için sokak sokak dolaşmaya başladı. Okan, köpeğini bulanlara 3 bin lira ödül vaat etti.

Köpeğini bulana 3 bin lira verecek
- A +

 

Bodrum'un Torba Mahallesi'ndeki bir sitede yaşayan ses ve sinema sanatçısı 60 yaşındaki Gülistan Okan, yaklaşık bir hafta önce evinin önünden kayıplara karışan 6 yaşındaki Sui isimli sokak köpeğinin bulunması için çalışma başlattı. Her gün sokak sokak dolaşarak köpeğini arayan Okan, broşür bastırarak köpeğinin fotoğraflarının yer aldığı afişleri Bodrum sokaklarına dağıttı.


BULANA 3 BİN LİRA ÖDÜL

Afişlere köpeğini bulana 3 bin lira ödül vereceğini yazan Okan, şöyle konuştu: ''Torba Mahallesi'ndeki köpekler birer birer ortadan kayboluyor, sonra bazılarının ölülerini buluyoruz. Benim köpeğim de bir hafta önce evimin önünden kayıplara karıştı. Kimseye zararı olmayan sitenin dışına çıkmayan bir köpekti. Kesinlikle birisi veya birilerinin aldığını düşünüyorum. Buradaki bazı köpeklerin yarımadanın öbür ucuna götürülerek atıldığını öğrendik. Ben de köpeğimin bulunması için sokak sokak dolaşıyorum, bulana da ödül vereceğim. Köpeğim sokak köpeğiydi onu 6 yıl önce sokakta bulup beslemeye başladım. Cins köpek değildi bu nedenle bakmak

Yorum Ekle