Kate Middleton'ın yüzü gülmüyor

İkinci bebeği Prenses Charlotte'u dünyaya getirdikten sonra dinlenmeye çekilen Cambridge Düşesi Kate Middleton, ortaya çıktı.

Kate Middleton'ın yüzü gülmüyor
- A +

 

  Kraliçe 2. Elizabeth'in resmi doğum günü kutlaması için düzenlenen ve bütün kraliyet ailesinin katıldığı geçitte, Kate Middleton da yer aldı.

PRENSES İŞBAŞI YAPTI
33 yaşındaki Middleton, böylece doğum yaptıktan altı hafta sonra ilk kez kamuoyu karşısına çıkmış oldu.

YÜZÜ GÜLMEDİ
Bu tür etkinliklerde genellikle gülümsemesini eksik etmeyen Middleton'ın bu kez daha az gülümsemesi, genellikle yüzünde ciddi bir ifade ile kayınvalidesi Camilla Parker Bowles'un yanında oturması dikkat çekti.

KRALİÇE İZNİ KISA TUTTU
Bazı İngiliz magazin gazetelerinde yer alan haberlerde; Kraliçe 2. Elizabeth'in gelinine 'ultimatom' vererek doğum iznini fazla uzatmaması ve doğum günü için düzenlenen resmi geçit törenine katılmasını istediği yazılmıştı.

Trooping of the Colur adı verilen bu tören, 17. yüzyıldan beri tekrarlanan ve Birleşik Krallık bünyesindeki tüm topraklarda kutlanan özel bir gün.

Aslında askeri bir tören olan bu geçit, 1748'den bu yana İngiliz hükümdarlığının da resmi doğum günü olarak kutlanıyor. Bu yüzden aslında 21 Nisan 1926'da dünyaya gelen Kraliçe 2. Elizabeth'in de resmi doğum günü olarak kabul ediliyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler