Juncker sert çıktı! "Gevezeliği bırakın"

Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker toplantılar esnasında sürekli telefonuyla uğraştığı eleştirilerine sert yanıt verdi. Juncker, "gevezelik etmeyin, Çipras'la mesajlaşıyorum" dedi.

Juncker sert çıktı! "Gevezeliği bırakın"
- A +

 

Yunanistan’ın mevcut ekonomik durumu ve ödemelerindeki sıkıntı Avrupa Birliği’nin gündemine taşındığından beri Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, elinden cep telefonunu düşürmüyor.

Euro Bölgesi yetkilileri tarafından sıkça eleştirilen Juncker’a son uyarı Macaristan asıllı Krisztina Morvai’den geldi. Krisztina Morvai, Juncker’ın gözünü telefonundan ayırmadığını söyleyerek, herkesin ortak problemi ile ilgilenmediğini dile getirdi.

"GEVEZELİĞİ BIRAKIN"

Le Figaro’nun haberine göre, bugün Juncker, kendisi hakkındaki bu eleştirilere cevap verdi ve “Sürekli telefonuma bakıp durduğum konusundaki gevezeliği kesin. Yunanistan’ın Başbakanı Aleksis Çipras'la mesajlaşıyorum. Bana bunun aynısını yapma şansınız olur mu bilmiyorum ama bugün ben bunu yapmak zorundayım. İşimi yapıyorum. Dolayısıyla hiçbir sebebi o0lmayan bu aptal sohbet bırakın.” dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler