İşte yeni formalar

Bursaspor'un 2015-2016 sezonunda giyeceği futbol, basketbol ve voleybol şubelerinin formaları, genel kurul üyelerinin katıldığı iftar yemeğinin ardından düzenlenen defile ile tanıtıldı.

İşte yeni formalar
- A +

 

Bursaspor Özlüce Tesislerinde açık havada gerçekleştirilen yemeğin ardından voleybol, basketbol ve futbol branşındaki yeni sezon antreman ve maç formaları  tanıtıldı. 

Özlüce Tesislerinde düzenlenen iftar programının ardından, 4 farklı tasarımdan oluşan koleksiyonun tanıtımı, yeşil-beyazlı futbolcular Ertuğrul Ersoy, Tomas Sivok, Emre Taşdemir, Erdem Özgenç, Sedat Berisha, Cedric Bakambu, Tomas Necid, Bekir Yılmaz, Mert Günok, Harun Tekin ve Okan Koçuk tarafından yapıldı.

Bursaspor bu sezon Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nda "efsane çubuklu forma", "beyaz şampiyon forma", "yeşil ince forma" ve "5 yıldızlı forma" ile mücadele edecek. 

Gecede ayrıca yeşil-beyazlı kulübün, basketbol formaları ve voleybol eşofmanları da tanıtıldı. Törenin sonunda Bölükbaşı, tanıtım yapan sporcularla fotoğraf çektirdi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler